29 вересня 2020 р. відбулася нарада з головами цехових профспілкових комітетів

Першим на порядку денному наради було винесено питання «Про підсумки VII З’їзду ПМГУ і заходи щодо виконання його рішень». Голова профкому Юрій Дорошенко і в.о.заст.голови профкому Катерина Гордєєва виступили з інформацією про VII З’їзд ПМГУ, що відбувся 17 вересня, поділилися своїми враженнями від роботи З’їзду і його делегатів, розповіли про прийняті З’їздом рішення.

Провідний спеціаліст Наталя Булденко поінформувала про основні зміни до Статуту ПМГУ, які торкнулися роботи цехових організацій та профспілкової організації в цілому. Це питання визначення кворуму для засідань керівних профспілкових органів, порядку визначення результатів голосування, заборона подвійного профспілкового членства в ПМГУ, розміри членських профспілкових внесків та ін.

Також на нараді ще раз було звернуто увагу голів цехових комітетів на порядок реалізації опцій ІСП, за виконання яких відповідає профспілкова організація, і про здійснення санаторного лікування для членів профспілки в поточному оздоровчому сезоні.

На всі питання, що надійшли від голів цехових комітетів, були дані повні та вичерпні відповіді.

Комісія профкому з інформаційної роботи

0