Про організацію


Бути членом Профспілкової організація ПМГУ МК «Азовсталь» престижно, оскільки це надійний захист трудових, соціально-економічних прав працівників та їх сімей.

Профспілкою називають об'єднання громадян на добровільній основі, які пов'язані одними трудовими, професійними чи соціальними інтересами. Первинна організація профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України ПАТ «Металургійний комбінат Азовсталь» об'єднує працівників металургійної, гірничорудної, трубної, вогнетривкої, метизної, феросплавної, вторинних, кольорових, дорогоцінних металів, алмазного і діамантової промисловості, навчальних, торгових, ремонтних, наукових, проектно-конструкторських організацій, що обслуговують ці галузі, незалежно від форм власності і господарювання.

Чому люди вибирають нас

Захист прав та інтересів працівників

На вашому боці кваліфіковані юристи, технічна інспекція. Ви можете відчувати себе впевненіше у виробничому житті. Сила профспілки - в єдності, згуртованості трудового колективу і його солідарності.

Більше 80 років досвіду роботи

Профспілкова організація МК "АЗОВСТАЛЬ" створена в 1932 році. Протягом усього терміну існування вона захищає інтереси трудового колективу, бореться за права трудящих.

Відпочинок та спорт

Оздоровлення працівників та членів їх сімей. Санаторно-курортне лікування та підтримка прагнення до спорту і здорового способу життя, організація спортивних секцій для дітей і дорослих.

Основне завдання і мета діяльності профспілки – це представлення інтересів трудящих у всіх сферах (трудової, соціальної та економічної). Вона спрямована на захист відносин і прав своїх членів з роботодавцями та державними структурами. Закон забороняє втручатися в діяльність профспілки державним органам.

Профспілкова організація зобов'язана домагатися, щоб у людини в сучасних економічних умовах було робоче місце, безпечні і здорові умови праці, справедливий і гідний рівень заробітної плати і пенсії, соціальна захищеність.

Проводиться контроль за дотриманням норм і правил трудової сфери, колективного договору, законодавства про працю. Важливим моментом є контролювання нарахувань соціальних допомог, пенсій, цільових виплат.

Профспілка бере участь в атестації робочих місць за умовами праці. З нею роботодавець зобов'язаний погоджувати норми праці, графіки змінності, кваліфікаційні розряди робітників, залучення до надурочних робіт і роботи у вихідні дні. Без її згоди співробітника підприємства не можуть звільнити.