Наша команда


Дорошенко Юрій Володимирович

Голова профспілкового комітету

Чеботок Олег В'ячеславович

Чеботок Олег В'ячеславович

Заступник голови профспілкового комітету

Гордєєва Катерина Валеріївна

Гордєєва Катерина Валеріївна

Помічник голови профкому по культурно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи

Кармазін Євген Леонідович

Кармазін Євген Леонідович

Помічник голови профкому з охорони праці

Облікова група


Шеховцова Тетяна Миколаївна

Шеховцова Тетяна Миколаївна

Головний бухгалтер

Верхотурова Наталя Михайлівна

Верхотурова Наталя Михайлівна

Заступник головного бухгалтера

Путятіна Ольга Вікторівна

Путятіна Ольга Вікторівна

Бухгалтер

Бахал Людмила Володимирівна

Бахал Людмила Володимирівна

Бухгалтер

Суслова Лариса Леонідівна

Суслова Лариса Леонідівна

Бухгалтер

Климюк Ганна Володимирівна

Климюк Ганна Володимирівна

Бухгалтер

Юріка Любов Феліксівна

Юріка Любов Феліксівна

Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

Адміністративна група


Аксьонова Тетяна Василівна

Аксьонова Тетяна Василівна

Юрисконсульт

Шаламова Тетяна Володимирівна

Шаламова Тетяна Володимирівна

Юрисконсульт

Малько Олена Михайлівна

Малько Олена Михайлівна

Провідний фахівець з кадрової роботи та питань оплати праці

Булденко Наталя Анатоліївна

Булденко Наталя Анатоліївна

Провідний фахівець з організаційної та колдоговірної роботи

Білобородов Євген Олександрович

Білобородов Євген Олександрович

Фахівець з організаційної та колдоговірної роботи

Завгородня Валентина Олександрівна

Завгородня Валентина Олександрівна

Фахівець

Головицька Світлана Миколаївна

Головицька Світлана Миколаївна

Секретар

Астахова Наталія Анатоліївна

Астахова Наталія Анатоліївна

Діловод

Попова Світлана Володимирівна

Попова Світлана Володимирівна

Діловод

Полуянова Ірина Ігорівна

Полуянова Ірина Ігорівна

Діловод

Перекрест Микола Миколайович

Перекрест Микола Миколайович

Водій автотранспортних засобів

Фізкультурно-оздоровча робота


Агальцев Сергій Валерійович

Агальцев Сергій Валерійович

Завідувач відділу з фізкультурно-оздоровчої роботи

Смирнова Вікторія Борисівна

Смирнова Вікторія Борисівна

Фахівець відділу з фізкультурно-оздоровчої роботи

Радюкова Ольга Євгенівна

Радюкова Ольга Євгенівна

Завідувач складом

Ключник Юлія Володимирівна

Ключник Юлія Володимирівна

Лікар

Керівники цехових профспілкових комітетів


Подгорний  Костянтин Ігорович

Подгорний Костянтин Ігорович

Голова цехового профспілкового комітету доменного цеху

Сафонов Віталій Юрійович

Сафонов Віталій Юрійович

Голова цехового профспілкового комітету конвертерного цеху

Ільїн Костянтин Едуардович

Ільїн Костянтин Едуардович

Голова цехового профспілкового комітету рейкобалкового цеху

Форманюк Оксана Валеріївна

Форманюк Оксана Валеріївна

Голова цехового профспілкового комітету товстолистового цеху

Мікош Вадим Михайлович

Мікош Вадим Михайлович

Голова цехового профспілкового комітету Управління залізничного транспорту (УЗТ)

Амангалієва Оксана Степанівна

Амангалієва Оксана Степанівна

Голова цехового профспілкового комітету відділу охорони навколишнього середовища (ВОНС)

Бахмутський Андрій Миколайович

Бахмутський Андрій Миколайович

Голова цехового профспілкового комітету відділів капітального будівництва (ВКБ)

Біжук Тетяна Ананіївна

Біжук Тетяна Ананіївна

Голова цехового профспілкового комітету Управління автоматизації (УА)

Близнецова Тетяна Андріївна

Близнецова Тетяна Андріївна

Голова цехового профспілкового комітету теплоелектроцентралі

Владикіна Наталія Миколаївна

Владикіна Наталія Миколаївна

Голова цехового профспілкового комітету Управління планування та розвитку персоналу

Волошин Микола Іванович

Волошин Микола Іванович

Голова цехового профспілкового комітету пароелектроповітродувної станції (ПЕВС)

Воронець Лідія Миколаївна

Воронець Лідія Миколаївна

Голова цехового профспілкового комітету цеху водопостачання (ЦВП)

Демидова Наталя Володимирівна

Демидова Наталя Володимирівна

Голова цехового профспілкового комітету кисневого цеху

Денисова Олена Миколаївна

Денисова Олена Миколаївна

Голова цехового профспілкового комітету
Санаторію-профілакторію

Долгая Алла Іванівна

Долгая Алла Іванівна

Голова цехового профспілкового комітету газового цеху

Донченко Сергій Миколайович

Донченко Сергій Миколайович

Голова цехового профспілкового комітету коксового цеху

Донченко Олена Павлівна

Донченко Олена Павлівна

Голова цехового профспілкового комітету цеху рейкових скріплень (ЦРС)

Івкова Тетяна Іванівна

Івкова Тетяна Іванівна

Голова цехового профспілкового комітету котельного цеху

Ільїна Анна Михайлівна

Ільїна Анна Михайлівна

Голова цехового профспілкового комітету Управління мотивації персоналу (УМП)

Ільченко Людмила Михайлівна

Ільченко Людмила Михайлівна

Голова цехового профспілкового комітету Управління технологічного зв'язку (УТС)

Капустян Дмитро Миколайович

Капустян Дмитро Миколайович

Голова цехового профспілкового комітету Мартену

Кондратенко Ганна Сергіївна

Кондратенко Ганна Сергіївна

Голова цехового профспілкового комітету відділу цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки (ВЦЗПтаТБ)

Куконос Олена Віталіївна

Куконос Олена Віталіївна

Голова цехового профспілкового комітету відділу ваговиміру цеху метрології (ВВ ЦМ)

Лебедєва Ілона Олегівна

Лебедєва Ілона Олегівна

Голова цехового профспілкового комітету електроцеху

Лук'яненко Тетяна Анатоліївна

Лук'яненко Тетяна Анатоліївна

Голова цехового профспілкового комітету цеху переработки металургійних шлаків (ЦПМШ)

Мачула Вікторія Вікторівна

Мачула Вікторія Вікторівна

Голова цехового профспілкового комітету цеху автоматизованого неруйнівного контролю (ЦАНК)

Медведєва Олена Григорівна

Медведєва Олена Григорівна

Голова цехового профспілкового комітету Управління комбінату

Михайлов Олександр Леонідович

Михайлов Олександр Леонідович

Голова цехового профспілкового комітету теплосилового цеху (ТСЦ)

Ничипоренко Катерина Сергіївна

Ничипоренко Катерина Сергіївна

Голова цехового профспілкового комітету обтискного цеху

Панфілов Олександр Дмитрович

Панфілов Олександр Дмитрович

Голова цехового профспілкового комітету Управління головного енергетика (УГЕ)

Пилипенко Катерина Павлівна

Пилипенко Катерина Павлівна

Голова цехового профспілкового комітету цеху мереж та підстанцій (ЦМП)

Портнова Лариса Михайлівна

Портнова Лариса Михайлівна

Голова цехового профспілкового комітету відділу технічного контролю (ВТК)

Поставна Олена Олексіївна

Поставна Олена Олексіївна

Голова цехового профспілкового комітету
Служба ІТ

Ростовская Тамара Веніковна

Ростовская Тамара Веніковна

Голова цехового профспілкового комітету
Ради ветеранів праці

Рибнікова Тетяна Анатоліївна

Рибнікова Тетяна Анатоліївна

Голова цехового профспілкового комітету "Аптека"

Савченко Ольга В'ячеславівна

Савченко Ольга В'ячеславівна

Голова цехового профспілкового комітету Управління планування ремонтів (УПР)

Сініцин Петро Миколайович

Сініцин Петро Миколайович

Голова цехового профспілкового комітету Управління КХП

Слєсарчук Валентина Євгенівна

Слєсарчук Валентина Євгенівна

Голова цехового профспілкового комітету Управління складського господарства (УСГ)

Толстих Ніна Михайлівна

Толстих Ніна Михайлівна

Голова цехового профспілкового комітету МЦВТН-спів.

Утємбаєв Андрій Вікторович

Утємбаєв Андрій Вікторович

Голова цехового профспілкового комітету центральної електротехнічної лабораторії (ЦЕТЛ)

Чумак Ганна Олександрівна

Чумак Ганна Олександрівна

Голова цехового профспілкового комітету відділу проектно-конструкторських розробок (ВПКР)

Шаталов Олег Миколайович

Шаталов Олег Миколайович

Голова цехового профспілкового комітету Управління з надійності

Щегрова Наталія Сергіївна

Щегрова Наталія Сергіївна

Голова цехового профспілкового комітету цеху уловлювання та сіркоочищення (ЦУтаС)

Юріна Ірина Володимирівна

Юріна Ірина Володимирівна

Голова цехового профспілкового комітету "Фірма "Маріта"

Якименко Ольга Григорівна

Якименко Ольга Григорівна

Голова цехового профспілкового комітету цеху метрології

Яценко Віра Володимирівна

Яценко Віра Володимирівна

Голова цехового профспілкового комітету вапняно-випалювального цеху (ВВЦ)

Літвінова Юлія Вікторівна

Літвінова Юлія Вікторівна

Голова цехового профспілкового комітету газорятівної станції (ГРС)

Литовченко Віра Миколаївна

Литовченко Віра Миколаївна

Голова цехового профспілкового комітету відділ охорони праці та промислової безпеки (ВОПтаПБ)

Мельникова Ірина Геннадіївна

Мельникова Ірина Геннадіївна

Голова цехового профспілкового комітету Управління безрейкового трансопрту (УБТ)

Новоселова Ольга Олександрівна

Новоселова Ольга Олександрівна

Голова цехового профспілкового комітету центральної хімічної лабораторії (ЦХЛ)

Новикова Тетяна Василівна

Новикова Тетяна Василівна

Голова цехового профспілкового комітету цеху утизізації залізовмісних шламів (ЦУЗШ)

Годорожа Тетяна Володимирівна

Годорожа Тетяна Володимирівна

Голова цехового профспілкового комітету цеху механічних випробувань

Савенкова Лілія Сергіївна

Савенкова Лілія Сергіївна

Голова цехового профспілкового комітету цеху ремонту рухомого складу

Ротмістрова Ольга Сергіївна

Ротмістрова Ольга Сергіївна

Голова цехового профспілкового комітету МЦПТО-учні

Ладняк Лілія Володимирівна

Ладняк Лілія Володимирівна

Голова цехового профспілкового комітету Господарського цеху