Відпочинок та оздоровлення


Члени профспілки та їх сім’ї можуть відпочити і оздоровитися в пансіонатах, базах відпочинку і санаторіях України, а також взяти участь в колективних поїздках. Організовуються також тури вихідного дня згідно з Положенням Про колективні поїздки. Для цього подається заявка, на підставі якої формується графік поїздок і групи. Автотранспорт для перевезення груп до місця призначення і назад надається безкоштовно.

Путівки на санаторно-курортне лікування та оздоровлення придбаваються Первинною організацією ПМГУ МК «АЗОВСТАЛЬ». На підставі поданих заявок путівки розподіляються за цехами підприємства. Профспілковий комітет реалізує путівки в:

Санаторій «Арктика», м.Бердянськ

Ця здравниця розташована на Бердянській косі. Вона має власний пляж і через дорогу з боку відкритого моря. На огородженій і охоронюваній території є дитячий майданчик, лікувальний і житлові корпуси, обладнана парковка.

Для реабілітаційно-відновлювальних процедур у лікувальному корпусі є грязелікарня, водолікарня, кабінети ЛФК і кінезіотерапії, лазеро-, магнітотерапії, іонофорез, д’арсонваля, кімнати для спелеотерапії та ароматерапії, інгаляторій, масажний кабінет, відділення діагностики з ендоскопічним кабінетом і УЗД. Профілем санаторію є лікування опорно-рухового апарату, органів дихання, периферичної нервової та сечостатевої системи.

Санаторій «Трускавець», м.Трускавець

Розташований санаторій в центрі міста Трускавець. Житловий корпус має 9 поверхів і з’єднаний з лікувальною частиною і їдальнею переходом. Процедурні кабінети обладнані великою лікувально-діагностичною базою, штат укомплектований профільними фахівцями. Займається здравниця лікуванням захворювань опорно-рухового апарату, гастроентерологічних органів, урології – простатитів та інших хвороб, порушень обміну речовин – цукрового діабету, ожиріння, подагри і загальним оздоровленням. На території комплексу бювету з мінеральною водою немає, до нього необхідно буде йти 2-3 хвилини.

Санаторій «Лаванда», м.Моршин

Розміщена здравниця в центрі курорту Моршин поруч з бюветом мінеральної води і грязелікарнею. Будівля житлового корпусу має 7 поверхів і з’єднана з їдальнею переходом. Спеціалізація санаторію орієнтована на профілактику та оздоровлення при захворюваннях ШКТ, проблемах з печінкою і підшлунковою залозою, жовчними шляхами, цукровому діабеті. Є масажний кабінет, процедурний, ЛФК, мікроклізм, голкорефлексотерапії. Обстеження і лікувальні процедури проходять в лікувально-діагностичному центрі і бальнеолікарні. Приймати мінеральну воду потрібно буде в бюветі.

Пансіонат «Одеса» м.Моршин

Розташований в парковій зоні в самому центрі Моршина. До послуг гостей сучасний комплекс з великим басейном і власним бюветом мінеральних вод. Затишні номери пансіонату обладнані окремими ванними кімнатами, холодильниками та телевізорами із супутниковим телебаченням, номери оснащені балконами.

Для бажаючих оздоровитися передбачена консультація лікаря і комплекс послуг, в тому числі масажний кабінет, дарсонвалізація, магнітотерапія, мінеральні ванни (перлова, хвойні, бішофітні), підводний душ-масаж, а також безкоштовний прийом мінеральної води з бювету (мін. джерела №3, 5; №6) на території.

«Медичний центр реабілітації залізничників», м.Хмільник

Розміщений санаторій в центральній частині міста. Лікувальний корпус вміщує діагностичні та процедурні кабінети, обладнані сучасною технікою. Важливим аспектом оздоровлення є радонотерапія, яка проводиться в двоповерховій бальнеолікарні. Збагачена радонова вода має потужний терапевтичний ефект і здатна значно посилити результат медичних процедур і прискорити реабілітацію організму. Для грязелікування застосовується місцева торф’яна грязь. Здравниця займається лікуванням великого спектру захворювань: шлунково-кишкового тракту, печінки і жовчного міхура, нирок і сечостатевої системи, порушень обміну речовин.

Санаторій «Радон» м.Хмільник

Розташувався між двома рукавами річки Південний Буг, в острівній історичній частині курорту Хмільник.

Профіль санаторію – ревматологія і неврологія. Основний природний лікувальний фактор – мінеральна радонова вода. Основа лікування – бальнеогрязелікування. На санаторно-курортне лікування приймаються пацієнти із захворюваннями опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем, сечостатевої, дихальної систем, пацієнти із захворюваннями шкіри, порушеннями обміну речовин.

3-х разове дієтичне харчування (дієти № 5, 7, 8, 9, 15), система попередніх замовлень. Для гостей в їдальні працюють 2 зали для обіду.

Санаторій «Полтава», м.Миргород

Здравниця розташована біля мальовничого парку недалеко від берега річки. У лікувальну базу санаторію входить кабінет масажу, ЛФК, мікроклізм, процедурні, фізіотерапії, ароматерапії, механотерапії, СКТ, тренажерний зал. Спеціалізуються тут на лікуванні та профілактиці захворювань органів травлення, хронічних хвороб печінки, нервової системи, кістково-м’язової системи, порушень обміну речовин, гінекологічних недугів. Є відділення реабілітації для тих, хто переніс операції на шлунку і жовчному міхурі та інфаркт міокарда. Недалеко від здравниці розташований бювет з мінеральною водою.

Санаторій «Курорт Орловщина» м.Новомосковськ

Курорт займає площу 5,32 га, на якій розмістилися 4 спальні корпуси з індивідуальними зонами відпочинку, їдальня, клуб, паркова зона з дитячими, баскетбольної і футбольної майданчиками, тенісним кортом, упорядкованим, охоронюваним пляжем з рятувальною станцією, медичним постом.

Профіль санаторію: гострі цереброваскулярні порушення; функціональні розлади шлунково-кишкового тракту (захворювання органів травлення); порушення обміну речовин і захворювання ендокринної системи.

Санаторій “Аркада” м. Трускавець

«Аркада» – невеликий затишний санаторій зі своєю лікувальною базою. Розташований в центральній частині курорту, в 5 хвилинах ходьби від бювету мінеральних вод Трускавця.

Тут пропонують високий рівень сервісу за прийнятними цінами. Серед переваг те, що територія комплексу повністю закрита. У санаторії панують спокій і умиротворення, а досвідчений уважний персонал забезпечить вам комфорт і затишок.

Використовується весь комплекс лікувальних факторів курорту: мінеральні води Трускавця, зокрема «Нафтуся», санаторно-курортний режим, дієтичне харчування, фізіотерапевтичні та водні процедури, лікувальна фізкультура, кліматотерапія.

Санаторій «Кришталевий Палац» м. Трускавець

ДП «Санаторій «Кришталевий Палац» – відомчий санаторій Державного управління справами при Президенті України.

На території санаторію знаходяться – лікувальний корпус з плавальним басейном і тренажерним залом, 3 спальні корпуси, клуб, їдальня, адміністративний корпус, стоянка для автомашин, спортивні майданчики для великого тенісу (з м’яким покриттям), баскетболу, волейболу. Лісопаркова зона займає 6 га, вона облаштована доріжками і теренкурами для відпочинку. На території санаторію висаджено понад 80 видів дерев і чагарників, 40 видів квітів, створений ансамбль з сріблястих ялин і туї.

Санаторій «Кришталевий Палац» розташований в самому центрі курорту Трускавець – є свій вихід в парк.

Потужна лікувальна база є однією з найкращих на курорті. Широкий спектр медичних процедур, який охоплює 12 різних медичних напрямків лікування і висококваліфіковані медичний персонал в короткі терміни допоможуть отримати відчутний результат оздоровлення.

Пансіонат «Смена», селище Юр’ївка

В курортній зоні на березі Азовського моря розташований пансіонат. Недалеко від нього є сосновий бір. На закритій доглянутій території є дитячий майданчик, кафе, місце для паркування, спортзал і більярд. Власний пляж розташований в декількох метрів від житлових корпусів. Неподалік – центр селища з автостанцією, ринком і магазинами. Номери розташовані в двоповерхових котеджах і обладнані сучасною технікою і меблями. Харчування організовано в їдальні, тому не доведеться займатися приготуванням їжі, а можна цілком присвятити себе відпочинку та оздоровлення.

Пансіонат «Металург», селище Юр’ївка

На березі Азовського моря в селищі Юр’ївка поруч з сосновим бором розмістився цей пансіонат. Спуск до моря обладнаний сходами. Двоповерхові корпуси пропонують відпочиваючим комфортабельні номери. Є покращені варіанти розміщення з санвузлом в номері і бюджетні, коли зручності розташовані на поверсі. Харчування організовано в їдальні пансіонату. На території є дитячий майданчик, кафе і парковка для авто, є літній кінотеатр, більярд, тенісний корт. На березі моря вас чекатиме власний доглянутий пляж.

Санаторій-профілакторій «Азовсталець», м.Маріуполь

Розташувався санаторій в Ляпіно на березі Азовського моря. Він має 4 житлових корпуси, лікувальний, адміністративний і їдальню. Відпочивати тут можна і на вихідні, якщо відпустка не збіглася з літнім періодом. Санаторій має власну діагностичну та лікувальну базу. Обов’язково кожен відпочиваючий відвідує лікаря, який розписує індивідуальну програму лікування та оздоровлення. Приймає профілакторій не тільки працівників МК «АЗОВСТАЛЬ» і членів їх сімей, а й пенсіонерів. Зручне розташування від моря і наявність власного парку роблять його популярним у відвідувачів.

Дитячий заклад оздоровлення  та відпочинку «Солнечний», селище Юр’ївка

Дитячий табір розмістився біля берега Азовського моря на великій обгородженій території, засадженій хвойними рослинами. Приймає дітей п’ять двоповерхових корпусів зі зручностями на поверсі. Номери поселення п’ятимісні і обладнані зручними меблями. Є будинок творчості, бібліотека, спортивні майданчики і зал для настільного тенісу. Проводиться лікування та оздоровлення дітей за медичною програмою здоров’я через воду. Для цього лікар обстежує кожну дитину і призначає харчування і режим дня. Харчування організовано 5 разів в їдальні табору.

Дитячий оздоровчий центр «Червона гвоздика», м.Бердянськ

На початку Бердянської коси розташований цей дитячий табір. На території розміщені 9 двоповерхових корпусів. Харчування організовано в їдальні 6 разів, дітей обслуговують офіціанти. На території є концертний зал, 2 плавальних басейни, спелеокамера, кисневі коктейлі, «Містечко майстрів», стадіон, спортивний майданчик з синтетичним покриттям для проведення ігор з м’ячом, тенісні корти, волейбольні та баскетбольні поля, тренажерний зал, більярдна, кафе, бібліотека та банно-пральний комплекс.

Дитячий оздоровчий центр «Факел», м.Бердянськ

Табір санаторного типу розташований в 5 км від Бердянська на власній огородженій території. Має табір власний обладнаний пляж. Корпуси обладнані технікою і зручними меблями, в кожному є санвузли. Для дітей організовано 5-разове харчування. На пляжі проводяться оздоровчі процедури, діти грають, займаються спортом, загоряють, купаються в морі і басейні, готуються до вечірніх заходів. За дітьми, що купаються спостерігає педагогічний склад табору. Кваліфіковані лікарі-терапевти простежать, щоб діти виїхали з табору ще більш здоровими, ніж приїхали.

Путівки членами профспілки оплачуються в таких розмірах:

  • у санаторії України – 30% вартості;
  • пансіонати і бази відпочинку – 20% вартості;
  • санаторій-профілакторій «Азовсталець» – 3% вартості;
  • дитячі оздоровчі оздоровниці – безкоштовно.

Для оформлення заявки на путівку, заявки на участь у колективній поїздці, а також для отримання більш детальної інформації вам необхідно звернутися до свого голови цехового профспілкового комітету.