Аналіз «прямої лінії», проведеної 08 січня 2020р.

На всі питання головами цехових комітетів структурних підрозділів були дані вичерпні відповіді:

  1. Чи збережуться зараз виплати за багаторічний стаж роботи при виході на пенсію? (Працівник цеху метрології)

– Дані виплати передбачені пунктом 6.3 колективного договору ПрАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ» і ніяких розпорядчих документів про їх призупинення або скасування на комбінаті не приймалося.

  1. Чи буде профком купувати санаторні путівки в 2020 році? (Працівник ТЕЦ)

– Профспілковим комітетом передбачено придбання путівок в санаторії України для членів ПМГУ і в 2020 році. З переліком санаторіїв і напрямками, за якими проводиться лікування в них, можна ознайомитися у предцехкомів і на сайті профспілкової організації  https://azovprof.com

  1. Чи можна підкоригувати графік руху автобуса по території комбінату з урахуванням роботи співробітників нашого підрозділу? (Працівник ЦХЛ)

– заст.голови профкому О.В.Чеботок – Графік руху автобусів скоректований з урахуванням побажань і наявних можливостей

  1. Профспілки протестують проти прийняття нового закону про працю, хотілося конкретніше дізнатися в чому нам буде гірше у порівнянні з попереднім? (Працівник Управління автоматизації)

– З детальною інформацією можна ознайомитися на сторінках інформаційного бюлетеня «Профспілковий вісник» (№ 1 стор. 4-5), профспілковий комітет також оперативно розміщує всю наявну інформацію на сторінці в мережі Фейсбук, на сайті профспілкової організації.

  1. Чому в розрахунком листку за грудень утримані внески по Лікарняній касі вже за новими тарифами? Адже нова програма буде діяти з січня 2020р. (Працівник УГЕ)

– Панфілов О.Д., предцехком: Утримання зроблені вірно. Для того, щоб забезпечення працівників за новою медичною програмою Лікарняної каси почало здійснюватися з січня 2020р., то і членські внески від членів ЛК (збільшені) повинні надійди на рахунок в Лікарняну касу в січні, тобто із заробітної плати, нарахованої та виплаченої працівникові за другу половину грудня 2019 р. Так було завжди.

  1. Чому затримуються виплати соцстраху за листками непрацездатності? (Працівник ПТВ КХВ)

– Сініцин П.М., предцехком: Затримки пов’язані з проблемами у фінансуванні Фонду соціального страхування з тимчасової непрацездатності, який здійснює дані виплати.

0