Цеху автоматизованого неруйнівного контролю – 30 років

Цеху автоматизованого неруйнівного контролю – 30 років!

І стільки ж років цеховій профспілковій організації!

Згідно з Наказом №114 від 10.05.199р. «Про створення цеху автоматизованого неруйнівного контролю» в липні 1990 р. на базі лабораторії неруйнівного контролю ЦЛМК, ділянок неруйнівного контролю КВП і А і ВТК був створений цех автоматизованого неруйнівного контролю.

У липні 2020р. цеху автоматизованого неруйнівного контролю (ЦАНК) виповнюється 30 років з дня створення в організаційній структурі комбінату, як самостійного структурного підрозділу.

За час роботи ЦАНК з маловідомого підрозділу переріс в багатофункціональний цех, що забезпечує випуск прокатної продукції, яка відповідає за якістю вимогам міжнародних стандартів, безаварійну експлуатацію основних виробничих агрегатів в цехах комбінату шляхом їх контролю неруйнівними методами, проведення радіаційного контролю для забезпечення радіаційної безпеки та контроль радіаційної якості продукції та ін.

За 30 років неодноразово змінювався особовий склад цеху, змінювалися перші керівники підрозділу, але цеховий комітет ЦАНК весь цей час активно брав участь в житті колективу. Незмінним головою цехового комітету ЦАНК всі ці 30 років працює Мачула Вікторія Вікторівна, профгрупорг – Пінчук Олена Кирилівна, активну участь в організації дозвілля і згуртування колективу приймають заступник голови цехового комітету Зубчевська Ольга Ігорівна і член цехового комітету Стадник Наталія Олександрівна.

За безпосередньої участі цехового комітету ЦАНК виконаний ремонт санітарно-побутових приміщень, забезпечені кліматичні умови на виробничих ділянках ЦАНК. Громадський інспектор з охорони праці ЦАНК Александріна Олена Вікторівна за підтримки цехового комітету веде активну роботу щодо забезпечення безпечних умов праці.

11 липня 2020 р. організована поїздка колективу цеху в Форест-Парк, присвячена 30-річчю від дня створення ЦАНК за підтримки профспілкового комітету «Азовсталь». Були запрошені працівники та ветерани цеху. Після урочистої частини згадували про те, як створювався цех, про першого керівника – ініціатора створення цеху Манчха Валерія Костянтиновича, про заслуги наступних керівників. Ветерани і працівники висловили подяку цеховому комітету, профспілковому комітету за турботу про них, за те, що на будь-яке питання отримують відповідь, а при необхідності допомогу.

Профспілковий комітет вітає колектив цеху з ювілеєм і бажає всім міцного здоров’я, успіхів у роботі та процвітання!

0