Діалог з головами цехових комітетів

Сафонов Виталий ЮрьевичСАФОНОВ Віталій  Юрійович – голова цехового комітету конвертерного цеху
Питання: На які, на ваш погляд, профспілкові напрямки (проблеми, ділянки роботи) в роботі цехового комітету поки немає рішень. Що ви можете запропонувати?
Відповідь: Одним з базових напрямків роботи цехового профспілкового комітету є робота в області охорони праці. А саме актуалізувати і вдихнути «життя» в діяльність громадських інспекторів з охорони праці. Дану задачу ми реалізували як тристоронній проект Профспілка, адміністрація і Фахівці управління охорони праці. Для цього на регулярній основі проводяться зустрічі з усіма громадськими інспекторами з охорони праці від кожної ділянки цеху побригадно. У список охоплених питань входить: стан територій та обладнання, наявність і відповідність ЗІЗ, питний режим, умови санітарії та побуту та ін. Усі виявлені зауваження або вже були усунені самостійно, або фіксуються в протоколі для якнайшвидшого їх усунення. Контроль виконання бере на себе цеховий профспілковий комітет. За підсумками кварталу кращі активісти відзначаються подяками та грошовою премією.

Панфилов Александр Дмитриевич Председатель цехового профсоюзного комитета УГЭПАНФІЛОВ Олександр Дмитрович – голова цехового комітету УГЕ
Питання: Профспілкова робота на громадських засадах – це важка обов’язок?
Відповідь: Вважаю, що предцехком – це не обов’язок, а покликання! Тут немає випадкових і байдужих людей.
Допомагати людям і відстоювати їх права, на мій погляд, почесно. І коли бачиш результат від профспілкової діяльності, стає тепліше і комфортніше.
Довіра колективу – це і є головний стимул!
Питань, звичайно, багато, теми різні, розбираючись в них і докопуючись до істини, іноді відкриваю і для себе щось нове. А це сприяє руху вперед!
Колектив голів цехкомів і співробітників профкому дуже добродушний і чуйний. І я дуже дорожу можливістю спілкуватися з таким колективом і бути одним з них.

0