Допомога від Профспілки та Лікарняної каси

У червні є два дні, які тісно пов’язані між собою: День захисту дітей і День медичного працівника. Ще до народження про малюка піклуються лікарі, допомагають майбутній мамі народити здорову дитину. Але в житті трапляється всяке і іноді потрібна допомога не тільки в профілактиці здоров’я, але серйозної медичної допомоги, і ця допомога має бути якісною і безпечною.

Почуття соціальної відповідальності за здоров’я членів ПМГУ, членів Лікарняної каси «Азовсталь» проявляється в прийнятті Наглядовою радою (голова Ради – Дорошенко Ю.В., голова профкому), Правлінням (голова – Ільїн К.Е., голова цехкому РБЦ) рішення про фінансову допомогу лікувальним установам міста на суму понад 100 тисяч грн.

2 червня 2021р. передано медичне обладнання (шовний матеріал і хірургічний інструментарій) лікарям дитячого хірургічного відділення «Маріупольського територіального об’єднання здоров’я дитини і жінки» (дитяча міська лікарня №3).

Подарунок приймали завідувач відділенням Мартинцов А.В., медичний директор з лікарської допомоги Михайленко Л.А. і медичний директор з хірургічної допомоги Чурілов А.В.

Співробітники лікарні подякували Дорошенка Ю.В. за багаторічну співпрацю, за допомогу, яка надається ЧБО «Лікарняна каса «Азовсталь» протягом всього цього періоду і відзначили, що така допомога поширюється на всіх дітей міста і прилеглий районів, які потрапляють до лікарні.

В цей же день подарунок від ЧБО «Лікарняна каса «Азовсталь» отримала і заводська поліклініка (поліклініка №1 «Маріупольської міської лікарні №4 ім. Мацука» завідувач Гладкий В.Г.). Подарунок необхідний для якісного обслуговування азовстальців.

Дісціллятор води – є обов’язковим обладнанням в медичних установах, клініко-біологічних лабораторіях, де застосовується дісцілят – вода, очищена від бактерій, важких домішок, солей, твердих частинок.

Наталія Артюх, директор ЧБО «Лікарняна каса «Азовсталь»

0