Хвиля гніву у Маріуполі

30 січня 2020 р. на Театральній площі міста близько трьох  тисяч маріупольців взяли участь у Всеукраїнській профспілковій акції протесту “Хвиля гніву”, що пройшла у всіх містах України з єдиним гаслом “Стоп трудовому рабству”.

Металурги і медичні працівники, портовики і педагоги, комунальники та працівники торгівлі від імені більш, ніж півмільйонного міста сказали своє рішуче “Ні!” антисоціальній політиці уряду в вигляді гнобительских законів, спрямованих проти трударів.

Як сказав у своєму виступі перед учасниками акції протесту голова профкому МК “АЗОВСТАЛЬ” Дорошенко Ю.В., економіка країни повинна поліпшуватися не за рахунок пригнічення і економії на її громадянах, а за рахунок підйому виробництва і розширення внутрішнього ринку України. І зараз як ніколи необхідно об’єднуватися з однією метою – багата і благополучна Україна зі щасливими і впевненими у своєму завтрашньому дні громадянами, гордими за свою країну.

На завершення акції протесту все її учасники одноголосно підтримали Резолюцію, звернену насамперед до Президента України з вимогою не допустити ухвалення антинародних законів. Резолюція була вручена депутату Верховної Ради С.Магереі для передачі її Президенту України, Кабінету Міністрів і до Верховної Ради.

Резолюція 30.01.2020 Маріуполь 

Покрокова інструкція по голосуванню за петицію проти законопроекту Про працю на сайті ВР

 

2+