Нарада з головами цехових комітетів

Сьогодні, 24 січня, відбулося регламентне засідання  з головами цехових комітетів, на якому виступили начальник Маріупольського відділення виконавчої дирекції Фонду соцстраху в Донецькій області Даглі П.В. і заступник начальника відділення – начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Стебень В.А.

Вони розповіли про порядок фінансування страховиків для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності; про проблемні питання щодо призначення допомоги при тимчасовій непрацездатності; про дотримання чинного законодавства з охорони праці, профілактичні заходи з охорони праці та безпеку робіт на підприємстві, а також відповіли на запитання предцехкомов.

Про випадки фальсифікації лікарняних листів та недопущення прийняття таких лікарняних листів розповів начальник відділу організації та оплати праці персоналу УМП Михайло Тормишев.

З інформацією про  Пленум ЦК ПМГУ, що відбувся 23 сячня, про профспілкове Віче, проведене в м.Києві 16 січня, про подальші кроки профспілок по відстоюванню прав на гідну роботу і життя, щодо недопущення прийняття антисоціальних законів «Про працю» і «Про профспілки »виступив голова профкому Юрій Дорошенко.

Заступник голови профкому Олег Чеботок ознайомив з даними статистичного звіту про чисельність членів профспілки, які перебувають на обліку в азовстальській профспілковій організації.

Зі звітом про роботу за 2019 рік виступила директор ЧБО «Лікарняна каса «Азовсталь» Артюх Н.М.

0