Нарада з головами цехових профспілкових комітетів

Сьогодні, 12 лютого 2021 року, після тривалої перерви відбулася нарада з головами цехових профспілкових комітетів.

Про кроки профспілкового комітету щодо підвищення заробітної плати працівникам, про забезпечення водою в структурних підрозділах і про звернення до Прем’єр-Міністра України щодо проєкту Закону “Про безпеку та здоров’я працівників на роботі”, про тарифи і ціни на газ і електроенергію для населення України поінформував профактив голова профкому Юрій Дорошенко.

Заступник голови профкому Олег Чеботок розповів про нещасні випадки з працівниками, що відбулися за останній час на комбінаті, а також висвітлив деякі організаційні питання по роботі профспілкової організації.

З інформацією про заплановані профспілковим комітетом на 2021 рік культурно-масові заходи, про реалізацію опцій ІСП, а також про оздоровлення членів ПМГУ в поточному році виступила помічник голови профкому з культурно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи Катерина Гордєєва.

Ситуацію щодо забезпечення спецодягом співробітників “Азовсталі” в даний час висвітлив помічник голови профкому Євген Кармазін.

Директор ЧБО “Лікарняна каса “Азовсталь” Наталія Артюх нагадала про строки прийому заяв в Лікарняну касу “Азовсталь” і поінформувала про деякі зміни в дії Цільової Комплексної Медичної Програми.

Всю отриману на нараді інформацію голови цехових комітетів донесуть до членів трудових колективів своїх структурних підрозділів.

Комісія профкому з інформаційної роботи

0