ПІДСУМКИ 4-го ЕТАПУ ФОТОКОНКУРСУ

Зима – найхолодніша пора року, а ще й в наших краях вона не так часто балує нас снігом. Однак з усіх етапів Фоконкурса «4 СЕЗОНУ» саме Зима надихнула найбільшу кількість членів Профспілки відкрити свої камери і відобразити зимову красу.

Так, на конкурс «4 СЕЗОНУ: ЗИМОВА КАЗКА» було подано 76 робіт від 28 авторів. Багато робіт дійсно заслуговували своєї уваги і викликали захоплення майстерністю.

Вибір у журі був на цей раз непростий.

І все ж переможці визначені:

1 місце – «Зимова чарівнвість» – автор Шита Олена, ЦХЛ

Захоплюючий знімок. Прийом лінійної перспективи, різноманітність форм верхівок сосен, і сніжні покрови – все це захоплює глядача і ніби переносить в зимовий сосновий бір.

2 місце – «Снігу раді всі навкруги! Навіть мій волохатий друг! » – автор Борисова Наталія, ЦХЛ

Життєрадісний сюжет. У кадрі нічого не відволікає нас від головного героя. Захоплює майстерність автора зловити мить і зафіксувати всю динамічність сюжету.

3 місце – «Геометрія льоду» – автор Ганжеєва Ольга, ЦХЛ

Геометрія завжди привертає погляд глядачів. Прямі та діагональні лінії, море і захід, чудова кольорова гамма, правильне кадрування, абсолютна відповідність тематиці конкурсу – що ще потрібно для ідеального кадру?

Переможцем в голосуванні в мережі Фейсбук стала робота «У крижаному полоні», від Ганжеєвой Ольги, ЦХЛ.

Відмінний макрознімок, для створення якого фотограф використовував: прийом контрастів, розташування головного об’єкта в кадрі і цікавий сюжет.

Усього в чотирьох етапах Фотоконкурсу взяли участь 66 авторів з різних структурних підрозділів, третина з яких працівники ЦХЛ, від яких на конкурс було направлено 92 роботи.

За сприяння в проведенні і активне залучення до участі в Конкурсі «4 СЕЗОНУ» Подякою профкому заохочена голова цехкому ЦХЛ Новоселова Ольга.

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам Конкурсу, а також Ганну Ваховську  за професійний погляд і опис робіт.

0