Підведені підсумки весняного фотоконкурсу

2 червня Конкурсною комісією профкому підведені підсумки 1 етапу Фотоконкурсу «4 СЕЗОНИ: МИТТЄВОСТІ ВЕСНИ».

Всього на конкурс було надано 61 роботу від 25 авторів. Комісією відзначено, що всі роботи оригінальні і виконані в різних жанрах.

А призові місця вибороли такі роботи:

1 місце – «Весняні старти», автор Побережна Марина, ВПКР. «Весняні старти» – це не просто фотографія, а маленька історія, розказана через фотознімок. І вдало підібрана автором назва немов оживляє представлений глядачеві сюжет. Дане фото – це яскравий приклад того, що для створення чудового кадру зовсім не потрібна дорога професійна техніка. Головне – помічати прекрасне в повсякденному житті і вміти показати побачене іншим людям через фотознімок.

2 місце – «Боротьба за нектар», автор Ганжеєва Ольга, ЦХЛ – У цьому знімку особливо багато деталей, які  можна детально розглядати: це і працьовиті головні герої, і розсипаний пилок, і невелика весняна квітка, яка перетворився в цілу локацію, де розгортаються події. Особливо захоплює поєднання кольорів: автору вдалося передати прекрасний природний колорит, що не спотворив при цьому кольорову гамму

3 місце – «Весняна робота», автор Біжук Тетяна, Управління автоматизації – Знімок передає атмосферу весняної ніжності і краси. Тут все добре з композицією, з повітряним простором. Навіть сонячні переосвітлення на задньому фоні органічно доповнюють сюжетну лінію даного фото. Фото заряджає світлими емоціями надії, натхнення і бажання творити. Адже емоції – це те, заради чого існує фотомистецтво. Це саме та фотографія, яку вже зараз хочеться роздрукувати на полотні і прикрасити нею інтер’єр.

Члени комісії відзначили, що кожне фото, яке пройшло у фінал – це немов маленький короткометражний фільм.

Також членами комісії була відзначена ще одна робота, яка не увійшла в трійку переможців, але за оригінальну побудова і втілення композиції було вирішено присудити роботі «Весняні квіти», автор Давиденко Михайло, РБЦ, номінацію «Художнє бачення». Відмінна авторська задумка: пробиваються через маки промені світла, лінія дороги і лісосмуги, лінія відблисків від сонця. Продумано практично всі деталі. Завоювати одне з призових місць роботи не дозволили недостатні технічні умови фотокамери.

На переможців чекають грошові премії відповідно до прийнятого Положення про проведення Конкурсу.

Профспілковий комітет вітає переможців Конкурсу та дякує всіх членів ПМГУ за участь у ньому.

Особлива подяка Ваховськый Ганні, фотокореспонденту ПрАТ «МК «Азовсталь», залученый в якості незалежного експерта, за допомогу в оцінюванні робіт і за відмінні їхні описи.

А у нас вже скоро старт літнього Фотоконкурсу. Слідкуйте за оголошенням!

Комісія профкому з інформаційної роботи

https://drive.google.com/file/d/10e_J5ouB576in4i0As9PnrlOjXWX_OVg/view?usp=sharing

 

1+