ПМГУ готується до VII З’їзду

13 серпня 2020 р. відбулося засідання президії Центрального комітету ПМГУ разом з комісією з підготовки до проведення VII З’їзду Профспілки металургів і гірників України. Засідання вів голова ЦК С.Комишев.

Згідно з порядком денним, були розглянуті питання: «Про результати правозахисної роботи за I півріччя 2020 року» (доповідала головний правовий інспектор О.Зубец), «Про 30-річчя ПМГУ», про перенесення у зв’язку з пандемією COVID-19 термінів проведення спортивно-масових заходів, які були заплановані на осінь нинішнього року (з інформацією виступив перший заступник голови ЦК В.Гавриленко).

Велика частина часу спільного засідання була присвячена питанням підготовки З’їзду.

Проекти звітних доповідей ЦК і Контрольно-ревізійної комісії ПМГУ, всіх документів, які планується затвердити на з’їзді, збірник довідкових матеріалів були підготовлені раніше і обговорювалися в дистанційному режимі. Зараз з’явилася можливість зібратися в реальному часі і ще раз подивитися всі напрацювання більш детально.

Активно обговорювалися проект Статуту ПМГУ, постанов, заяв VII З’їзду з приводу антинародних законопроектів «Про працю», а також про профспілки (№2681).

На розширеному засіданні Президії було прийнято рішення про проведення 27 серпня в обласному Будинку спілок 13-го Пленуму ЦК. На Пленумі буде прийнято остаточне рішення про місце та дату проведення 7 з’їзду ПМГУ.

Від нашої профспілкової організації в засіданні взяв участь заступник голови профкому, член ЦК ПМГУ, член комісії з підготовки до проведення VII З’їзду ПМГУ Чеботок О.В.

За матеріалами сайту ПМГУ

0