Права працівників відновлені

Після звернення до профкому двох працівників ПРАТ “МК «АЗОВСТАЛЬ » з питання відновлення стажу роботи для нарахування їм пенсії на пільгових умовах юрисконсультом профкому були підготовлені позови до суду.

Донецьким окружним адміністративним судом розглянуто ці позови працівників про визнання протиправними дій Маріупольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області по виключенню зі стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах за Списком №1, періоду пропуску атестації робочих місць на комбінаті. Позовні вимоги працівників задоволені в повному обсязі.

Так, за одним позовом до пільгового стажу за Списком №1 зараховано 1,5 року, а до страхового стажу додатково – 1 рік і 3 місяці перебування на інвалідності у зв’язку з нещасним випадком на виробництві. Маріупольське УПФУ зобов’язана виконати перерахунок призначеної пенсії з урахуванням даного стажу з 09 квітня 2019 року.

За другим позовом до пільгового стажу за Списком №1 зараховано 1,5 року, перерахунок повинен бути проведений з 24 грудня 2018 року.

Рішення пройшли оскарження в апеляційній інстанції і вступили в законну силу.

Шаламова Т.В., юрисконсульт

0