Профком МК «АЗОВСТАЛЬ» інформує – березень 2020р.

У березні 2020 року юрисконсультами профкому проведено особистий прийом 27 осіб, 1 виїзна юридична консультація в ТЕЦ, консультації отримали 2 працівники.

Відбулося 1 засідання комісії по трудових спорах.

З 1 по 31 березня в ряди членів ПМГУ прийняті 82 працівників комбінату (з яких 42 працівники у віці до 35 років). Кожному прийнятому члену ПМГУ були вручені інформаційні пам’ятки, в яких перераховані захисні функції ПМГУ, вказані контактні телефони керівників, фахівців профспілкового комітету.

У березні Профкомом і профспілковим активом проводилася активна робота по наданню матеріальної допомоги членам профспілки. Так, надана підтримка 171 працівникам, які в силу обставин опинилися в складній життєвій ситуації.

За особистими заявами, проведена грошова виплата.

У березні для системного оздоровлення в санаторіях України м.Хмільник, м.Трускавець, видано 5 путівок з частковим відшкодуванням 30% вартості.

20 березня 2020 р. відбулося засідання Робочої комісії з контролю виконання колективного договору ПрАТ «МК «Азовсталь».

На засіданні було розглянуто виконання зобов’язань колдоговору за 2019 рік.

Рішенням комісії зобов’язання роботодавця визнані виконаними в повному обсязі за винятком пункту 6.1, який виконаний частково, по п. 5.5. мали місце випадки його виконання в неналежні терміни.

Комісія також розглянула і прийняла рішення про внесення змін і доповнень в деякі пункти колдоговору.

Узгоджені і затверджені комплексні заходи з охорони праці на 2020 рік.

З 17 по 19 березня в м. Дніпро відбулося засідання Робочої комісії ПМГУ з розгляду змін та доповнень до СТАТУТУ Профспілки.

У роботі комісії від азовстальської профспілкової організації брали участь заст.голови профкому Олег Чеботок, юрисконсульт Тетяна Шаламова і провідний фахівець Наталія Булденко.

Значна частина всіх пропозицій, що надійшли була врахована і прийнята комісією. Остаточно дані зміни будуть затверджуватися делегатами VII З’їзду ПМГУ.

30 березня 2020 р. На засіданні профспілкового комітету прийнято рішення з метою нормалізації ситуації з перевезення азовстальців на зміну і після зміни з 01 квітня ввести 5 додаткових автобусних маршрутів у віддалені мікрорайони міста.

Детальна інформація у предцехкомів.

У зв’язку зі надзвичайною ситуацією, пов’язаною з поширенням COVID-19, профспілковий комітет призупинив проведення виїзних юридичних консультацій в структурні підрозділи і проведення культурно-масових та фізкультурних заходів.

СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ

10 березня 2020 р. пройшов турнір з дартсу серед чоловіків в рамках 71 Спартакіади профкому МК «Азовсталь».

За підсумком змагань:

1 місце – команда ВПКР в складі Чумак Дмитра і Кумуржі Олексій

2 місце – команда Управління автоматизації – Башкіров Максим і Аршінченко Дмитро

3 місце – команда ЦЕТЛ в складі Полторацький Сергій і Утембаєв Андрій.

12 березня 2020 р. пройшли змагання з дартсу серед жінок в залік 71 Спартакіади Первинної організації ПМГУ МК «Азовсталь».

У змаганнях взяло участь 9 команд.

За підсумком змагань:

1 місце – посіла команда УА (Липська Олена і Лапаєва Марина)

2 місце – у команди – ВПКР (Чумак Анна і Кревська Дарина),

3 місце – посіла команда РБЦ (Богдан Юлія і Гребенюк Катерина)

 

 

0