Профком МК “Азовсталь” інформує – квітень 2020

У квітні 2020 року юрисконсультами профкому проведено особистий прийом 16 осіб.

У квітні 2020 року Донецьким окружним адміністративним судом розглянуті підготовлені юрисконсультом профкому два позови працівників МК «Азовсталь» про визнання протиправними дій Маріупольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області по виключенню зі стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах за Списком №1, періоду пропуску атестації робочих місць на комбінаті.

Позовні вимоги працівників задовільнені в повному обсязі.

Так, за першим позовом до пільгового стажу за Списком №1 зараховано 1,5 року, а до страхового стажу додатково – 1 рік і 3 місяці перебування на інвалідності у зв’язку з нещасним випадком на виробництві. Маріупольське УПФУ зобов’язане виконати перерахунок призначеної пенсії з урахуванням даного стажу з 09 квітня 2019 року.

За другим позовом до пільгового стажу за Списком №1 зараховано 1,5 року, перерахунок повинен бути проведений з 24 грудня 2018 року.

Рішення пройшли оскарження в апеляційній інстанції і вступили в законну силу.

З 1 по 30 квітня в ряди членів ПМГУ прийнято 57 працівників комбінату, з яких 29 працівники у віці до 35 років. Кожному прийнятому члену ПМГУ були вручені інформаційні пам’ятки, в яких перераховані захисні функції ПМГУ, вказані контактні телефони керівників, фахівців профспілкового комітету.

У квітні до річниці аварії на Чорнобильській АЕС профком здійснив виплату матеріальної допомоги 20 азовстальцям-учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

У квітні Профкомом і профспілковим активом проводиться активна робота з надання матеріальної допомоги членам профспілки. Так, надана підтримка 122 працівникам, які в силу обставин опинилися в складній життєвій ситуації.

8 квітня – Всесвітній день охорони праці. Цього року девіз Дня охорони праці «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

Профспілковим комітетом розроблений ряд заходів щодо проведення Дня охорони праці в первинній організації ПМГУ МК «Азовсталь».

Зібрані необхідні 25 тисяч голосів на підтримку електронної петиції С.Чебана з вимогою не розглядати проект Закону України «Про працю» (рег. N 2708)

29 квітня відбулося засідання Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, на якому петиція була схвалена.

Триває збір підписів під петицією щодо законопроекту № 2681 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)».

https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/7610

5 червня 2020 р. збір підписів під петицією припиняється.

У квітні стартували два конкурси. Запрошуємо Вас взяти участь.

З Положеннями конкурсів можна ознайомитися на сторінці в Фейсбук і на сайті.

У квітні члени ПМГУ Первинної організації ПМГУ МК «Азовсталь» взяли участь в першотравневому флешмобі

0