Профком МК  АЗОВСТАЛЬ інформує про роботу у лютому 2020р.

У лютому 2020 року юрисконсультами профкому проведено особистий прийом 37 осіб, виїзні юридичні консультації в ЦПМШ, газорятувальна станція, газовий цех, цех мереж та підстанцій, консультації отримали 8 працівників.

На березень 2020р. заплановані три виїзні юридичні консультації ( ТЕЦ – 12 березня, вапняно-випалювальний цех – 23 березня,  УБТ – 25 березня).

Комісією по трудових спорах на засіданнях в лютому 2020р. розглянуто і задоволено групову заяву від працівників конвертерного цеху з питання позбавлення премії. Розглянута і відхилена заява працівника ТЛЦ по догані.

З 01 по 28 лютого в ряди членів ПМГУ прийняті 57 працівників комбінату (з яких 31 працівник у віці до 35 років). Кожному прийнятому в члени ПМГУ були вручені інформаційні пам’ятки, в яких перераховані захисні функції ПМГУ, вказані конкретні телефони керівників, фахівців профспілкового комітету.

У лютому Профкомом і профспілковим активом проводилася активна робота по наданню матеріальної допомоги членам профспілки. Так, надана підтримка 219 працівникам, які  за певних обставин опинилися в складній життєвій ситуації. Їм, за особистими заявами, здійснені і проведені  грошові виплати.

У лютому для системного оздоровлення в санаторіях України (м Хмільник, м.Трускавець) видано 11 путівок з частковим відшкодуванням 30% вартості.

0