Профком МК «АЗОВСТАЛЬ» інформує – травень 2020

На прохання наших членів профспілки і для поліпшення і захисту власності працівників, профспілковий комітет і генеральний директор погодили розміщення велосипедів на спеціально обладнаних паркувальних майданчиках, на території комбінату з 05.05.2020 року!

Профспілковий комітет комбінату «Азовсталь» напередодні Дня Перемоги відвідав ветеранів-учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні, тих, хто відстояв наше майбутнє і щасливе життя, з тим, щоб ще раз сказати слова подяки за їх ратний подвиг, а також підтримати матеріально.

До пам’ятників і меморіалів полеглим в боях азовстальцям були покладені вінки і квіти.

У травні 2020 року юрисконсультами профкому проведено особистий прийом 34 осіб.

З 01 по 31 травня в ряди членів ПМГУ прийняті 48 працівників комбінату, (з яких 28 працівників у віці до 35 років). Кожному прийнятому члену ПМГУ були вручені інформаційні пам’ятки, в яких перераховані захисні функції ПМГУ, вказані контактні телефони керівників, фахівців профспілкового комітету.

У травні Профкомом і профспілковим активом проводиться активна робота по наданню матеріальної допомоги членам профспілки. Так, надана підтримка 161 працівнику, які в силу обставин опинилися в складній життєвій ситуації, за особистими заявами, проведена грошова виплата.

У зв’язку зі надзвичайною ситуацією, пов’язаною з поширенням COVID-19, профспілковий комітет призупинив проведення виїзних юридичних консультацій в структурні підрозділи і проведення культурно-масових та фізкультурних заходів.

СПАСИБІ ВСІМ азовстальцям, які підтримали петицію на сайті ВРУ про нерозглянутими проекту закону № 2681.

Петиція набрала необхідну кількість голосів, про що голова СПО Г. Осовий поінформував голову Верховної Ради і попросив, щоб було виконано рішення слухань зі створення Робочої групи та перепідготовки цього законопроекту до його розгляду в першому читанні.

ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ КОНКУРСУ ЦК ПМГУ «Інформація. Знання. Дія-2019»

На початку травня президія ЦК ПМГУ підвила підсумки Конкурсу на краще висвітлення в ЗМІ діяльності Профспілки «Інформація. Знання. Дія-2019 »і визначив переможців у 21 номінації.

Переможцями стали професійні журналісти, творчі колективи редакцій газет, профспілкові працівники та активісти, профкоми первинних організацій і територіальні комітети ПМГУ, які в минулому році сумлінно, творчо і оперативно інформували членів Профспілки про події, заходи і проблеми всіх ланок ПМГУ.

Інформаційний бюлетень «Профспілковий вісник» в числі переможців у номінації «За вагомий внесок у розвиток профспілкової преси».

Конкурсною комісією профкому підведені підсумки 1 етапу Фотоконкурсу «4 СЕЗОНУ: МИТТЄВОСТІ ВЕСНИ»

1 місце – «Весняні старти», автор Побережна Марина, ВПКР.

2 місце – «Боротьба за нектар», автор Ганжеєва Ольга, ЦХЛ

3 місце – «Весняна робота», автор Біжук Тетяна, Управління автоматизації

За оригінальну побудову і втілення композиції робота «Весняні квіти», автор Давиденко Михайло, РБЦ, номінація «Художнє бачення».

На переможців чекають грошові премії згідно з прийнятим Положенням про проведення Конкурсу.

І хоч погода зараз не зовсім літня, але ми впевнені, що природа неодмінно порадує нас теплими сонячними днями. А тому, запалюйте цього літа, відривайтеся цього літа і фіксуйте найяскравіші моменти на гаджети!

Комісія з інформаційної роботи

0