Профком МК “Азовсталь” інформує – жовтень 2020

У жовтні 2020 року юрисконсультами профкому проведено особистий прийом 16 осіб. З 1 по 30 жовтня в ряди членів ПМГУ прийняті 93 працівника комбінату (з яких 56 працівників у віці до 35 років). Кожному прийнятому члену ПМГУ були вручені інформаційні пам’ятки, в яких перераховані захисні функції ПМГУ, вказані контактні телефони керівників, фахівців профспілкового комітету.

У жовтні Профкомом і профспілковим активом проводиться активна робота по наданню матеріальної допомоги членам профспілки. Так, надана підтримка 270 працівникам, які в силу обставин опинилися в складній життєвій ситуації.

8 пенсіонерам – при виході на пенсію і безперервному профспілковому стажі більше 20 років.

Тим, хто звернувся, за особистими заявами, проведена грошова виплата.

Для відпочинку 148 членів профспілки та членів їх сімей профспілковим комітетом у вересні місяці організовано 6 колективних поїздок в різні міста України.

2 жовтня 2020 року системі професійно-технічної освіти виповнилося 80 років. Це знаменна дата не тільки для педагогічної спільноти цієї сфери освіти, а й для багатьох мільйонів робітників – випускників ПТО, технікумів і коледжів.

У зв’язку з цією ювілейною датою, а також напередодні Дня працівників освіти профспілковий комітет комбінату «Азовсталь» своїм рішенням відзначив роботу викладацького та адміністративного складу, успіхи в навчанні учнів Маріупольського центру професійно-технічної освіти, які є частиною нашої профспілкової організації.

 

Грамоти профкому за сумлінну працю і високий професіоналізм були вручені на урочистих зборах, які відбулися 2 жовтня в актовому залі навчального закладу, заступником голови профкому Олегом Чеботком. Також Центру від профспілкового комітету був подарований багатофункціональний принтер.

У жовтні Профспілковий комітет комбінату, розуміючи необхідність і важливість заходів із запобігання загрозі поширення COVID-19, на своєму засіданні прийняв рішення щодо забезпечення всіх членів профспілки Первинної організації ПМГУ МК «Азовсталь» (а це понад 11 тисяч осіб) захисними масками багаторазового використання.

 

Маски були роздані головами цехових комітетів в кожному структурному підрозділі.

Носіння маски захистить вас від короновіруса. Будьте здорові!

Instagram сьогодні – одна з найпопулярніших соціальних мереж.

І нас ще там не було. Але ми виправилися 😀 і готові запропонувати вам нашу профспілкову сторінку в цій мережі

Встановлюйте Додаток до себе в смартфони📱, у кого його ще немає. Підписуйтесь, тому що там буде реальний і активний “движняк”.

Від вас підписки, лайки ♥ ️, коментарі 📝. Від нас цікаві фото, Life stories, відео та багато-багато чого іншого! https://www.instagram.com/azovprofcom

Закінчилися змагання з міні-футболу в залік 71 Спартакіади первинної організації ПМГУ МК «Азовсталь». Змагання проходили з 12 жовтня по 30 жовтня 2020р. на стадіоні «Азовсталь» (ул.Ломізова, 1).

У загальній кількості брало участь тринадцять команд.

Команди були розділені на дві ліги.

Перша ліга: ТЛЦ-1, УЗТ, Доменний цех, Конвертерний-1, Конвертерний-3.

Друга ліга: ТЛЦ-2, ЦВП, УВК, Конвертерний-5, ТЛЦ-3, РБЦ, Конвертерний-4, УА.

Результати змагань:

Перша ліга:

I місце – ТЛЦ-1,

II місце – Конвертерний -1,

III місце – Доменний цех.

Друга ліга:

I місце – ТЛЦ-2

II місце – ЦВП

III місце – ТЛЦ-3

 

Комісія з інформаційної роботи

0