Профнавчяння. Вчимося виступати

Два дні, 31 липня – 1 серпня, двадцять п’ять профспілкових активістів профспілкової організації комбінату «АЗОВСТАЛЬ», більшість з яких є головами цехових профспілкових комітетів пізнавали ази «Аргументованої риторики успішного профспілкового лідера». Саме так називався тренінг, що проводився бізнес-тренером, коучем компанії «НОВА ПЕРСОНА» Інною Новицькою.

Предцехкоми дізнавалися, що таке самопрезентація і як правильно її проводити, боролися кожен з тими страхами, які виникають у них при словосполученні «публічний виступ», вчилися правильно вибудовувати комунікацію зі співрозмовником.

Теоретичний матеріал змінювався практичним виконанням завдань, що дозволило відразу ж відпрацювати все нове, виправити недоліки, помилки і неточності. Уміння правильно і грамотно вибудовувати бесіду з метою донести свою думку і позицію, подати себе під час виступу – це перше, що необхідно вміти предцехкому як особі, що представляє Профспілку, який безпосередньо спілкується з людьми в цехах, виступає на зборах в колективах. Тому азовстальський профспілковий комітет першим в план свого навчання включив саме опрацювання цього вміння.
Кожному хто успішно пройшов навчання був вручений Сертифікат, всі були одностайні в своїй думці про користь і безсумнівну потрібність подібних тренінгів, а також висловили готовність далі вчитися і пізнавати нове.

Комісія профкому з інформаційної роботи

0