Профспілкам потрібна молодь!

Профспілкам потрібна молодь! З цим гаслом пройшов III Чернігівський літній табір “Молодість. Активність. Профспілка” (МАП-2019), в якому взяли участь понад 30 молодих профспілкових лідерів з Чернігівської, Донецької та Луганської областей.

Захід проходив в місті Чернігові та смт. Седнів Чернігівської області, і тривало з 11 по 14 липня 2019 року.

Від Первинної профспілкової організації ПМГУ МК «АЗОВСТАЛЬ» участь в роботі табору взяли: голова Ради молодих фахівців МК «АЗОВСТАЛЬ» Володимир Сафронов, завідувач відділом по фізкультурно-оздоровчій роботі профкому Сергій Агальцов, і предцехком Управління по надійності МК «АЗОВСТАЛЬ» Олег Шаталов.

Тренінги та дискусії проходили в живому інтерактивному форматі, і мало нагадували звичні нудні лекціі. перший день молоді профспілкові активісти познайомилися один з одним і з кращими практиками молодіжних профспілкових структур, взяли участь в дискусії на тему «Чи може молодь змінити профспілковий рух в кращу сторону ? », а після занять оглянули місто над Десною. На другий день пройшов тренінг з завданнями в групах «Покоління Х, Y, Z в трудових колективах: цінності, потреби і життєві орієнтири» і тренінг-практикум «Майстерність публічних виступів». На третій день пройшли тренінги на теми «Технологія проведення опитувань серед членів профспілки» та «Планування діяльності організації на основі теорії спіральної динаміки. «Колір» лідера і «колір» профспілки ». У заключний, четвертий день роботи табору, були розглянуті теми «Цінність профспілкової солідарності в нашому житті» та «Довіра і підтримка в профспілкової команді» Одним з родзинок тренінгу став медійної квест, для успішного проходження якого учасникам довелося продемонстрували неабиякі інтелектуальні, фізичні та творчі здібності. Участь в подібних заходах дозволяє не тільки підняти професійний рівень молодих профспілкових активістів, а й перейняти успішний досвід колег в плані організації спірних і інтелектуальних заходів, а також завести нові цікаві та корисні знайомства з колегами з інших галузевих профспілок.

Автор Олег Шаталов

0