Профспілка спортивна

Завершено турніри і визначені переможці за трьома видами спорту в залік 71-й Спартакіади профкому МК «Азовсталь».

У турнірі зі стрітболу з 10 команд. В результаті наполегливої ​​і напруженої боротьбі переможцем турніру стала команда ТЛЦ, другою стала команда Заводоуправління, третімі – стрітболісти конвертерного цеху.

Участь в турнірі з волейболу взяли вже 11 команд. Після стикових матчів визначився переможець і призери турніру.

Перше місце зайняла команда Управління автоматизації, другими  стали волейболісти УСХ, третіми – Конвертерного цеху.

Турнір з міні-футболу також зібрав 11 команд з цехів комбінату. Турнір грався за коловою системою.

Так, у другій групі: 3 місце зайняла команда ТЛЦ-2, другими стала команда Конвертерний -2.

Переможець  – ЦВС-1.

У першій групі: 3 місце зайняла команда Конвертерний -1, 2 місце -ТЛЦ-1, а переможцем стала команда Доменного цеху.

Наші вітання переможцям і подяку всім учасникам!