Профспілки готуються до акції протесту

10 січня 2020 профспілками буде проведена попереджувальна акція-пікетування Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради України (м.Київ, вул. Банкова, 6-8) під час розгляду проекту закону «Про працю» (реєстр 2708), схваленого Кабінетом Міністрів України і переданого до Верховної Ради України.

За оцінками профспілок, зазначений законопроект значно погіршує права і гарантії працівників, позбавляє профспілки права на представництво та захист прав працівника.

Збір учасників акції на площі Незалежності (біля монументу Незалежності) з 13.00 до 13.20.

Хода по вулиці Героїв Небесної Сотні і Інститутській до вул. Банкова, 6-8.

Початок пікетування Комітету Верховної Ради України з 13.40.

15 січня 2020 Відбудеться повторне пікетування Комітету Верховної Ради України, коли будуть розглядатися законопроекти: про медіацію (рег. № 2706), про страйки і локаути (рег. № 2682), які порушують права працівників і несуть загрозу існуванню самих профспілок.

16 січня ц.р. скликається Всеукраїнське профспілкове віче в м.Києві та регіонах України на захист конституційних трудових і соціально-економічних прав працівників і діяльності профспілок.

Членами СПО об’єднань профспілок 28 грудня 2019 ініційовано проведення колективних протестних дій аж до організації Загальнонаціонального страйку.

У зв’язку з тим, що влада так і не прислухалася до голосу трудового народу СПО репрезентативних Всеукраїнських об’єднань профспілок прийняла звернення до всіх членів профспілок з призовом проявити свою позицію і солідарність і підтримати дії профспілок.

Zvernennja

По материалам сайта ФПУ http://www.fpsu.org.ua/

0