Профспілки Маріуполя об’єднались проти антинародних законів

Первинні організації профспілки металургів та гірників України: МК «АЗОВСТАЛЬ», ММК ім. Ілліча, ТОВ «МЕТІНВЕСТ-ПРОМСЕРВІС», ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ»,

профспілкові організації  ДП “Маріупольский морський торговельний порт”, ДВНЗ «ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ», Донецька обласна організація працівників культури України, Маріупольська міська організація профспілки працівників охорони здоров’я, Центральна районна м. Маріуполя організація Профспілки працівників освіти і науки України, Лівобережна районна м. Маріуполя організація Профспілки працівників освіти і науки України, Приморська районна м. Маріуполя організація Профспілки працівників освіти і науки України, Кальміуська районна м. Маріуполя рада Профспілки працівників освіти і науки України  від імені членів Профспілок, яких вони представляють, звернулись  з листами  до спікера ВР Д.Разумкова, Голів Фракцій Верховної Ради України, Народних депутатів України з приводу законопроєктів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)», реєстраційний № 2681, «Про страйки та локаути», реєстраційний № 2682, рекомендованих Комітетом з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів для прийняття Верховною Радою України за основу.

Профспілки категорично не погоджуються з рішенням Комітету та звертаються до Державних органів, не допустити розгляд  зазначених законопроєктів та при внесенні їх до сесійної зали зняти  з розгляду, створити Робочу групу для його доопрацювання та погодження з соціальними партнерами.  І тільки після цього внести законопроєкти на розгляд парламенту.

Текст листа: ЛИСТ проти Закону 2681

Комісія профкому з інформаційної роботи

0