Пройшли змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки

У суботу, 27 лютого, в Маріупольському спортивно-стрілецькому комплексі ТСОУ пройшли змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед жінок і чоловіків в рамках 72 Спартакіади профкому МК “Азовсталь”.

З дотриманням карантинних заходів, 76 кращих стрільців комбінату, серед яких 20 жінок, почали з’ясовувати, хто ж все-таки кращий на вогневому рубежі.

За підсумком змагань серед жінок

3-є місце зайняла команда ТЛЦ (Пишнік Юлія, Вдовіна Валентина) з результатом в 86 очок.

Другими стали представниці Господарського цеху (Ладняк Лілія, Луців Оксана), з результатом в 88 очок, програвши переможцям лише за особистими показниками.

Ну а першими стали представниці конвертерного цеху (Харахурсах Ірина, Добродєй Олена) з результатом 88 очок, з особистих показниками перевершили Господарський цех.

У чоловіків боротьба велася за 3-є місце між конвертерним цехом і Управлінням складського господарства, де були абсолютно однакові показники в 90 очок як в командному, так і в особистому заліку – у кожного стрільця було по 45 очок.

У додатковому раунді точнішими виявилися представники Управління складського господарства (Тестешніков Віктор, Брігідін Ігор), вони і стали 3-ми.

Перші 2 місця зайняли представники Управління Автоматизації.

УА 1 (Олег Устименко, Арабаджи Олег) були сильнішими УА 4 (Гросс Олександр, Сергій Тельбізов) з особистими показниками. У командному заліку у обох команд було по 92 очка, але з особистими показниками УА 1 виявилася вищою.

Профспілковий комітет МК “Азовсталь” дякує всім учасникам змагань за активну участь, Маріпольському спортивно-стрілецькому комплексу, головній судді змагань – Аллі Акберовій за допомогу в організації та проведенні заходу.

Відділ з ФОР

0