Робоча зустріч голови СПО об’єднань профспілок Г.Осового зі спікером ВРУ Д.Разумковим

3 липня ц.р. Голова Спільного представницького органу об’єднань профспілок, голова ФПУ Григорій Осовий за дорученням учасників Всеукраїнської попереджувальної акції протесту вручив Голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову вимоги учасників акції при особистій зустрічі.

В ході робочої зустрічі Григорій Осовий наголосив на тому, що профспілки налаштовані на конструктивний соціальний діалог з органами державної влади.

У той же час, профспілки і надалі будуть жорстко і послідовно протидіяти законодавчим ініціативам, спрямованим на звуження прав працівників, демонтаж системи державних соціальних гарантій і позбавлення прав профспілок як правозахисної організації.

Профспілковий лідер пояснив, що саме такі законопроекти як №№ 2708,2681,2682,2275,3515 викликали обурення у мільйонів людей праці.

Учасники зустрічі дійшли спільної думки, що регулювання соціально-трудових відносин можливе лише за умови поваги соціальних партнерів та врахування думки людей, на яких і будуть поширюватися ці законопроекти.

За матеріалами сайту ФПУ

 

 

 

 

 

 

 

0