Святкова нарада з головами цехових комітетів профспілки 05.03.2021

Частка представниць прекрасної статі на металургійному комбінаті невелика. І це зрозуміло. Металургія – більше чоловіче заняття.

А ось серед профспілкового активу ця частка значно вища. Так, у профспілковій організації комбінату жінок-голів цехових комтетів і заступників голів  цехових комітетів переважна більшість.

Їм, милим і прекрасним, чудовим фахівцям, уважним і чуйним колегам, які не дивлячись на свою основну роботу неодмінно знаходять час, сили і бажання, щоб виконувати ще громадське профспілкове навантаження, допомагаючи вирішувати часом дуже складні проблеми в колективах, завжди надавати підтримку і турботу в відстоюванні прав членів Профспілки, було присвячено нараду з головами цехових комітетів, проведене 5 березня в актовій залі Управління комбінату.

Перша, офіційна частина наради була присвячена інформуванню про поточну роботу і останні новини в діяльності азовстальської профспілкової організації. З інформацією по своїх напрямках роботи виступили голова профкому Юрій Дорошенко, заступник голови профкому Олег Чеботок, помічник голови  профкому Катерина Гордєєва.

Друга частина наради – вітальна – на якій звичайно ж звучали слова привітань та подяк від колег чоловіків

 

0