Тільки активний відпочинок!

Якщо і проводити якось вихідні, то тільки активно. Це одне з правил профспілкового комітету комбінату.

Для свого профактиву профком організував у вересні поїздку до Миколаївської області. Предцехкоми стали першопрохідцями в освоєнні програми, в яку входили, в першу чергу, екскурсія в Музей ракетних військ стратегічного призначення. Колись тут розташовувалася найбільша секретна база, в шахтах якої стояли ракети з ядерною боєзарядів.

Після екскурсії в Музей всіх чекало відвідування унікального за своєю красою місця – природного національного парку «Бузький Гард», в якому вражають погляд Актовський і Арбузинський каньйони. А ви знаєте, що саме тут знаходиться «пуп Землі»?

Другий день перебування цілком був присвячений рафтингу. Після розбивки на екіпажі, прослуховування інструктажу по ТБ, облачення в захисну екіпіровку почався власне сам сплав по місцями спокійній, а місцями дуже швидкій і бурхливій ​​річці Південний Буг. Восторг, екстрим, азарт, адреналін – слова, якими можна описати стан кожного учасника. Але головне, що рафтинг вчить злагодженій командній роботі.

Програма рафтингу, організованого професійною організацією «Одіссей-екстрим», передбачає також відвідування і купання в Радоновому озері, купання в т.зв. «Джакузі» – на одному з порогів річки.

Вражень, як завжди, маса, а ще заряд бадьорості, позитивні емоції, нові відчуття.

Профспілковий комітет запрошує всіх азовстальців через поїздки «вихідного дня» відкрити для себе красу і гостинність Миколаївського краю, активно і з користю відпочити.

0