Виїзний семінар-навчання профактиву

5-6 листопада профком комбінату «АЗОВСТАЛЬ» провів чергове виїзне навчання для свого профактиву. У дводенному семінарі в м.Новомосковськ Дніпропетровської області взяли участь більше 40 голів цехових комітетів.

В рамках навчання азовстальці поспілкувалися з першим заступником голови Центрального комітету ПМГУ В.Гавриленко. Пізнавальний тренінг, присвячений основам мотивації профспілкового членства, для них провів керівник центру освіти дорослих «Перспектива» Чернігівського ЗУМЦа В.Копиш. Також з ними працювали фахівці апарату ПМГУ. Заступник голови ЦК, начальник організаційного відділу В.Чумаченко прочитав лекцію на тему «Мотивація профспілкового членства; Статут та внутрішні документи ПМГУ, організаційна та внутрішньопрофспілкова робота». Начальник соціально-економічного відділу В.Талова зупинилася на нюансах колективно-договірного регулювання трудових відносин, організації оплати праці на підприємстві, перспективи зростання доходів працівників. Начальник фінансового відділу головної бухгалтерії ЦК Є.Кондратьєва розповіла про фінансову політику ПМГУ і профспілковий бюджет. Головний правовий інспектор праці О.Зубець познайомила активістів з правовими основами діяльності профспілок в Україні, правовий інспектор праці Г.Просянік – з аспектами діяльності громадського інспектора праці. Редактор інформаційного центру В.Смирнова говорила про інформаційну політику ПМГУ та інформаційної роботи в Первинної профспілкової організації. Головний технічний інспектор праці В.Белік висвітлив стан виробничого травматизму в галузі, питання профілактики травматизму і роботи постійної комісії профкому з охорони праці.

На завершення навчання профактив відвідав Навчально-методичний центр ПМГУ, де з ними зустрівся і поділився оперативною інформацією про стан справ в галузі і Профспілці голова ЦК С.Комишев

0