Урочисті збори профактиву ПМГУ

13 липня на базі живописного комплексу відпочинку «Ostrov River Club» на Самарі (Дніпропетровська область) відбувся урочистий захід, присвячений Дню металурга і гірника – 2021.

Центральна рада ПМГУ подбала про те, щоб його учасниками стали представники профактиву ГМК України, які протягом минулого року досягли високих результатів у виробничій діяльності і профспілковій роботі.

Привітали активістів з професійним святом голова ПМГУ О.Рябко, його перший заступник В.Гавріленко і заступник Б.Оверковскій, голови територіальних і первинних організацій Профспілки.

Профлідери знайшли для металургів і гірників багато теплих слів – подякували їм за сумлінну працю, побажали здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів на життєвому шляху і відзначили їх високими профспілковими нагородами.

У числі нагороджувані були і представники азовстальської первинки.

Нагрудним знаком “За активну роботу в ПМГУ” відзначені Віталій Сафонов, голова цехового комітету конвертерного цеху і Євген Бєлобородов, фахівець з організаційної та колдоговірної роботи.

Нагрудний знак “Молодий лідер ПМГУ” заслужено у зав.відділом з ФОР Сергія Агальцева.

Очолювала азовстальську делегацію на урочистих зборах і привітала учасників заходу від імені профспілкового комітету нашої профспілкової організації Катерина Гордєєва, пом.голови профкому, голова Молодіжної Ради ПМГУ.

Святковий настрій всім присутнім подарували запрошені артисти.

За матеріалами сайту ПМГУ

0