Велика мандрівка в майбутнє!

Немає професій з великим майбутнім,

є професіонали з великим майбутнім.

Д.Сейерз

Закінчилися останні заняття, здані заліки та іспити – і прийшла пора прощатися зі «другим» будинком, який дав путівку в майбутнє життя.

Так, сьогодні для більш ніж 70 учнів Маріупольського центру професійно-технічної освіти це день, коли вони останній раз переступають поріг свого навчального закладу. Сьогодні, 30 червня, у них Свято випуску кваліфікованих працівників. Для них це поріг нового часу, професійної зрілості.

Привітали сьогоднішніх випускників, педагогічний склад навчального закладу заступник голови профкому Олег Чеботок і помічник голови профкому Катерина Гордєєва і побажали успіхів у дорослому житті, становлення в професії, безперервного підвищення своєї майстерності, а також закликали майбутніх азовстальців активно проявляти себе і в профспілкового життя.

Грамотами профспілкового комітету за сумлінну працю, високий професіоналізм, вклад в розвиток про

фспілкового руху були відзначені викладачі МЦПТО – Ротмістрова Л.І., Ларіонова Н.М., Сосунов В.В., за успіхи в навчанні та активну участь у профспілковій життя – випускники Симоненко Віктор, Агєєв Роман і Мелконянц Володимир.

У добру путь, дорогі друзі!

Нехай вам в усьому супроводжує удача!

Комісія профкому з інформаційної роботи

0