Відстоїмо своє право на гідну працю!

На сайті Верховної Ради України в розділі «Електронні петиції» 14 сiчня 2020 року С.Чебан зареєстрував петицію такого змісту «Прошу (вимагаю) не розглядати законопроект «Про працю» № 2708, оскільки він порушує мої Конституційні права та позбавляє соціальних гарантій і захисту».

Кожен з нас повинен проголосувати проти прийняття антисоціального закону, що порушує не тільки права трудящих, а й національне законодавство, міжнародні зобов’язання України.

Адреса петиції https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/7274?aname=published

Для реєстрації на сайті потрібно вказати свої дані, номер мобільного телефону, адресу електронної пошти. У процесі реєстрації потрібно буде підтвердити свій номер телефону, кодом, який на нього прийде, а для завершення реєстрації перейти по посиланню, надісланої на електронну пошту. Також варто пам’ятати, що для підтвердження голосування, потрібно буде підтвердити цю дію за посиланням в листі зазначеної вами електронної пошти.

Не можна залишатися осторонь! Скажімо «НІ» бездумній руйнації трудового законодавства! STOP – трудовому рабству!

Щоб петиція була прийнята до розгляду необхідно набрати не менше 25 тис. голосів. На сьогоднішній день петицію підписали 83 особи.

Твій голос потрібен!

1+