VIII З’їзд ФПУ відбувся. Час дій і якісних змін

25 травня 2021 року в м.Києві відбувся VIII З’їзд Федерації профспілок України.

У роботі З’їзду взяли участь 377 делегатів від 45 всеукраїнських профспілок і 25 територіальних профоб’єднань.

Делегація від Профспілки металургів і гірників України була однією з найбільш представницьких і численних.

Від нашої профорганізації в роботі З’їзду взяли участь Юрій Дорошенко, голова профкому, Олег Чеботок, заст.голови профкому, Катерина Гордєєва, пом. голови профкому.

З’їзд як вищий керівний орган ФПУ заслухав звіт Ради ФПУ, озвучений Головою ФПУ Григорієм Осовим. Рішенням делегатів робота Ради ФПУ за звітний період була визнана задовільною.

Також делегатами було затверджено Стратегію діяльності Федерації профспілок України на наступні п’ять років «Час дій і якісних змін».

Стратегія діяльності визначає політику розвитку профспілок на весь період між з’їздами і спрямована на забезпечення гідних умов праці, захисту трудових прав і соціальних гарантій. Документ спрямований на досягнення конкретних результатів на шляху до євроінтеграції в економіці, сфері праці, досягнення соціального добробуту, де головною цінністю є людина праці, творець матеріальних і суспільних благ для суспільства.

На З’їзді було обрано новий склад Ради Федерації і голову ФПУ.

271 голосами на посаду Голови ФПУ обраний Григорій Осовий.

Новообраний Голова ФПУ подякував за підтримку і висловив готовність працювати разом з усіма над втіленням в життя рішень З’їзду.

За матеріалами сайту ФПУ

0