Візьми участь у Міжнародному навчальному курсі для молоді “Лідери майбутнього”!

Міжнародний навчальний курс молоді – урочисте онлайн-відкриття 25 травня о 16:00.

25 травня 2020 року (понеділок) о 16.00 відбудеться урочисте онлайн відкриття міжнародного навчального курсу для молоді “Лідери майбутнього”.

Відкриття відбудеться за участі трьох голів галузевих профспілок України, Білорусі та Узбекистану: Валерія Матова, Світлани Клочок, Шухрата Курбанова.

Крім того, свою участь підтвердив координатор Глобального союзу IndusrtiALL Вадим Борисов. Ми також очікуємо, що на урочистому онлайн відкритті привітальні слова до молоді прозвучать від відомих і успішних молодих лідерів країн-учасників: політологів, журналістів та публіцистів, керівників організацій, соціальних партнерів.

Загальний час урочистого онлайн заходу – до 45 хв. Запрошуємо всіх “прибути” і стати учасником історичної події – урочистого відкриття. Місце проведення – віртуальна кімната zoom.

Вхід у віртуальну кімнату zoom 25 травня до 15:55.

https://zoom.us/j/98819492333. Номер конференції 98819492333.

Курс розпочав свою роботу 5 травня. Уже відбулося 6 міжнародних онлайн зустрічей, на яких учасники та учасниці з 3-х країн обговорювали свої життєві пріоритети, питання лідерства, створення ефективної команди. Окрім того, ділилися досвідом роботи з молоддю на різних підприємствах, досвідом своїх особистих знань. Вони вже виконують практичні завдання, знайомляться, заповнюють профспілковий глосарій. На курсі учасники визначають свої сильні сторони, точки зростання, те, чого вони хочуть досягти за допомогою цієї навчальної програми, фіксують свої індивідуальні освітні цілі та потреби.

В навчальному курсі беруть участь – Атомпрофспілка України, Белхімпрофспілка Республіки Білорусь та Профспілка працівників нафти-газу і геології Узбекистану. Навчальний курс реалізується на платформі EDU-HUB, facebook і telegram, а також через тренінги та семінари, які проводяться у країнах-учасницях.

Планується, що до проєкту долучаться понад 500 осіб працюючої молоді атомної енергетики та промисловості України, нафтохімічного комплексу Білорусі, нафти-газу і геології Узбекистану.

Навчання безкоштовне та проходить в режимі on-line з кращими тренерами і викладачами, спікерами, експертами, громадськими та політичними діячами.

Метою навчального курсу є пошук і розвиток лідерів нового покоління, їх додаткова підтримка в професійному зростанні та вдосконалення особистісних і професійних компетенцій у молоді для їх залучення до активної діяльності у профспілковій організації.

За підсумками успішного навчання випускникам будуть видані електронні сертифікати участі в міжнародному профспілковому навчальному курсі «Лідери майбутнього».

0