Всесвітній День охорони праці в азовстальській профорганізації

Сьогодні, 28 квітня, відбувся виїзний семінар представників Первинної організації ПМГУ МК «Азовсталь» у складі старших громадських інспекторів структурних підрозділів комбінату, приурочений до Всесвітнього Дня охорони праці, який відзначається щорічно в цей день.

Семінар пройшов на базі Приазовського державного технічного університету при безпосередній участі проректора з наукової роботи Ленцова І.А., а також завідувача кафедри охорони праці та навколишнього середовища Хлєстової О.А.

Одне з пріоритетних напрямків роботи профспілкової організації комбінату є контроль за виконанням роботодавцем зобов’язань щодо створення безпечних умов праці для всіх категорій працівників.

Тому, підготовка майбутніх фахівців в навчальних закладах за направленням охорони праці, що випускають кадри для містоутворюючих підприємств, має дуже важливе значення.

В ході семінару були відвідані лабораторії віртуальної реальності, лабораторії електроенергетики з вивчення альтернативних джерел енергії.

Необхідно також нагадати і про окремі заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем, викликаним пандемією.

Пандемія торкнулася майже кожного аспекту в сфері праці. Це і ризик передачі вірусу на робочих місцях, і загрози, що виникли в результаті вживання заходів, спрямованих на запобігання поширенню вірусу.

Профспілковий комітет, дбаючи про здоров’я членів Профспілки, прийняв рішення закупити для кожного члена нашої організації захисні маски.

 

Комісія профкому з охорони праці

1+