Виїзна нарада-семінар для азовстальського профактиву

Правильна підготовка до проведення переговорів з соціальними партнерами – одна зі складових успішного їх результату. З метою навчання ведення переговорів профспілковим комітетом комбінату для азовстальського профактиву було організовано виїзну нараду-семінар на базі санаторію “Курорт Орлівщина”.

У перший дні 6 серпня 2020р. перед головами цехових профспілкових комітетів з інформацією про роботу Федерації профспілок України проти антисоціальних законів, що просуваються урядом виступив в.о.зам.голови ФПУ Богдан Оверковський. Він докладно розповів про ти негативи, які несуть в собі нові законопроекти, про кроки, які здійснюються в ФПУ проти їх просування. Богдан Миколайович також відповів на всі пропозиції, що надійшли від учасників семінару.

Продовжила семінар – лекція від кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки та підприємництва Національної металургійної академії України Ольги Гончарук на тему “Основи економіки підприємства”.

Перший день семінару завершився лекцією “Процес комунікацій, його елементи і етапи”, лектор – начальник фінансового відділу ЦК ПМГУ Євгена Кондратьєва.

Навчання – наша боротьба!

Такими словами розпочалася лекція Валентини Бронниковой, головного спеціаліста ЦК ПМГУ, у другий день виїзного семінару для голів цехових профспілкових комітетів.

Тема лекції “Маніпуляції в колективних переговорах. Техніки протистояння”.

Після обіду, розбившись на групи, учасники провели ділову гру на тему переговорів профспілки і роботодавця щодо укладення колективного договору.

За підсумками гри модераторами був зроблений детальний розбір і аналіз дій і висловлені цінні і корисні рекомендації для азовстальського профактиву.

Комісія профкому з інформаційної роботи

 

0