За профтехосвітою майбутнє країни

У всі часи люди визнавали, що престижним може стати практично будь-яке заняття – все залежить від того, як людина буде працювати і відточувати свою майстерність.

2 жовтня системі професійно-технічної освіти виповнюється 80 років. Це знаменна дата не тільки для педагогічної спільноти цієї сфери освіти, а й для багатьох мільйонів робітників – випускників ПТУ, технікумів і коледжів.

У зв’язку з цією ювілейною датою, а також напередодні Дня працівників освіти профспілковий комітет комбінату «Азовсталь» своїм рішенням відзначив роботу викладацького та адміністративного складу, успіхи в навчанні учнів Маріупольського центру професійно-технічної освіти, які є частиною нашої профспілкової організації.

Грамоти профкому за сумлінну працю і високий професіоналізм були вручені на урочистих зборах, що відбулися 02 жовтня в актовому залі навчального закладу, заступником голови профкому Олегом Чоботком. Також Центру від профспілкового комітету був подарований багатофункціональний принтер.

«Якісна професійно-технічна освіта затребувана в Україні. І зараз металургійні підприємства як і будь-яка галузь виробництва мають потребу в працівниках, які мають профільну професійну освіту. Попит на фахівців зростає з кожним днем ​​і авторитет професійних навчальних закладів починає відроджуватися »- зазначив у своєму вітальному слові Олег В’ячеславович.

Зі святом вас, педагоги, і подяка за вашу складну, але почесну працю!

Комісія профкому з інформаційної роботи

 

0