Засідання президії Центральної ради ПМГУ

08.10.2020р. у Навчально-методичному центрі ПМГУ (м. Дніпро) відбулося засідання президії Центральної ради Профспілки металургів і гірників України. Відкрив засідання голова ПМГУ О.Рябко.

Члени президії розглянули підсумки виконання Галузевої угоди ГМК України в I півріччі 2020 року (доповідав заступник голови ПМГУ Б.Оверковський).

Перший заступник голови Профспілки В.Гавриленко виступив з інформацією про скликання II пленуму Центральної ради ПМГУ.

Члени президії обговорили складну ситуацію, яка склалася в ПАТ «Кривбасзалізрудком», де ще напочатку вересня розпочалась акція протесту гірників. Про перебіг подій на шахтах  підприємства та можливі шляхи вирішення суперечностей розповіли голова первинки Ю.Деркач і голова ПМГУ О.Рябко.

В засіданні прийняла участь  голова молодіжної ради ПМГУ,  помічник голови профкому МК «АЗОВСТАЛЬ» Гордєєва К.В.

Також учасники засідання обговорили фінансові питання (доповідала головний бухгалтер Є.Кондратьєва).

Крім того, в ході засідання президії ЦР ПМГУ його учасники розглянули низку організаційних питань і прийняли відповідні постанови з усіх питань порядку денного.

Після завершення засідання президії О.Рябко та Б.Оверковський у супроводі Ю.Деркача вирушили до Кривого Рогу з тим, щоб на місці продовжити спроби вирішення складної ситуації, яка потребує уваги всіх сторін, зацікавлених у конструктивному виході з трудового конфлікту.

По матеріалам сайту ПМГУ

 

0