Засідання Президії і III Пленум Центрального Ради ПМГУ. На порядку денному – актуальні питання

11 березня 2021р. в режимі відеоконференції відбулися засідання Президії та III Пленум Центрального ради ПМГУ, вів які голова Профспілки Олександр Рябко.

Президія розглянула заходи Центральної ради по виконанню критичних зауважень і пропозицій, висловлених делегатами VII З’їзду ПМГУ; затвердив Звіт про виконання зведеного бюджету ПМГУ 2020 р .; підвів підсумки роботи з охорони праці на підприємствах гірничо-металургійного комплексу України в 2020 році і розглянув завдання на 2021 рік.

Серед низки питань, зокрема, обговорювалася підготовка до зустрічі з представниками роботодавців, яку планується провести 19 березня в Києві.

Заступник голови Богдан Оверковський поінформував про те, що роботодавцям запропоновано створити Раду Федерації металургів України та Профспілки металургів і гірників України. Вони схвально поставилися до цієї ідеї і пропонують встановити такий чисельний склад Ради: 8 представників від ФМУ (об’єднання роботодавців) і 8 – від Профспілки. Це буде постійний спільний орган для оперативної комунікації і консультацій з питань трудових гарантій для працівників галузі.

Також на президії було затверджено склад робочої групи з розробки проектів законів, в яку увійшли 22 провідні фахівці Профспілки. Це – працівники юридичного та економічного напрямків роботи, технічні інспектори праці.

В ході засідання було прийнято рішення про проведення ХХХ Всеукраїнської робочої спартакіади металургів і гірників у 2021 році і призначення іменних стипендій ЦР ПМГУ за підсумками I семестру 2020 року – 2021 навчального року.

На III Пленумі члени Центральної ради, обговоривши деякі доповнення і зміни, затвердили в новій редакції Статут Профспілки металургів і гірників України для його реєстрації в Міністерстві юстиції.

В роботі профспілкового органу взяли участь члени Центральної Ради – заступник голови профкому Олег Чеботок, пом.председателя профкому Катерина Гордєєва і предцехком доменного цеху Костянтин Подгорний.

За матеріалами сайту ПМГУ

0