UA RU

Діяльність

Основні напрямки діяльності профспілкової організації в галузі охорони праці:

  • Здійснює громадський контроль за дотриманням адміністрацією комбінату законодавчих і нормативних актів про охорону праці, створенням безпечних і нешкідливих умов праці, належного виробничого побуту для працівників, за забезпеченням трудящих спецодягом, спецвзуттям, ЗІЗ, милом, молоком, забезпеченням питного режиму і ін.
  • Контролює виконання колективного договору підприємства з питань охорони праці та здоров’я трудящих, вносить до колдоговору пропозиції щодо поліпшення умов праці, соціально-побутових умов в цехах, по поліпшенню умов праці жінок і домагається їх виконання.
  • Забезпечує громадський контроль за організацією перевезення трудящих всередині комбінату на роботу і з роботи, за забезпеченням побутовим паливом трудящих і ветеранів праці комбінату, за ремонтом та утриманням побутових приміщень в структурних підрозділах, за змістом і роботою медпунктів і об’єктів харчування, за організацією і проведенням медичних оглядів трудящих, за пранням і хімчисткою спецодягу.
  • Забезпечує громадський контроль за організацією та проведенням атестації робочих місць за умовами праці, розглядає звернення членів профспілки з даного питання.
  • Проводить навчання старших громадських інспекторів з охорони праці, членів комісії профкому з охорони праці, голів цехових комітетів профспілки.
  • Представники профспілкової організації беруть участь в комісії з розслідування нещасних випадків на виробництві.

При виникненні питань з охорони праці Ви можете звернутися до профспілкового комітету за телефонами:
– 46-76-26 – заст. голови профкому, Чеботок Олег В’ячеславович,
– 46-87-56 – пом. голови профкому з охорони праці, Кармазін Євген Леонідович,
– 46-75-31 – приймальня профспілкового комітету, Головицька Світлана Миколаївна.