Що може бути краще гарної компанії, чудового настрою і відмінного проведення часу? Все вищесказане, та ще й на морі.

24 липня азовстальські любителі спорту змогли перевірити і свою точність, і свою удачу, відчути на собі азарт на спортивному святі, який організував профспілковий комітет “Азовсталі” і приурочив його професійного свята Дня металурга і гірника.

39

0

Змагання з рибної ловлі. Підсумки

4 липня відбувся черговий етап Спартакіади профкому МК «Азовсталь» – змагання з рибної ловлі. 12 команд змагалися, на цей раз, на Орловському водосховищі, поблизу однойменного села, недалеко від Маріуполя. Попередньо розвівши команди по секторам, рибалки протягом практично 3 годин з’ясовували, чия підсумкова командна вага буде вище за інших. За підсумком кращою стала команда Управління автоматизації, з результатом в 1,7 кг, другою стала команда УЗТ- 0,9 кг, третя – представники РБЦ-0,8 кг. Як досвідчені, так і початківці рибалки отримали задоволення від проведених змагань, і висловили свою думку з приводу наступних етапів рибного лову, зокрема було запропоновано провести змагання з рибної ловлі на “хижака”.

34

0

Стрітбол. Підсумки

Це стрітбол, або спорт вулиць. 19 червня в Маріуполі було жарко, так само як і на відкритому майданчику ЗОШ № 56, де пройшли змагання зі стрітболу серед азовстальських любителів спорту. За підсумком команда Профкому пройшла турнір без поразок і забрала головні нагороди турніру.

21

3

Закінчився черговий етап 72 Спартакіади Профкому з волейболу

17 червня закінчився черговий етап 72 Спартакіади Профкому МК “Азовсталь” з волейболу. Змагання проходили практично місяць, як на вулиці, так і в критих залах при несприятливих погодних умовах. За підсумком без поразок пройшла команда Управління автоматизації, яка і посіла перше місце. Другими стали волейболісти рейкобалкового цеху, в останній очній грі перемогли команду Профкому, яка стала третьою.

25

2

Підсумки з гирьового спорту

23 травня на майданчику КДЮСШ “Олімпія” відбулися змагання з гирьового спорту в рамках 72 Спартакіади профкому МК “АЗОВСТАЛЬ”.

17

0

Святкуй Першотравень з нами!

Вже зовсім скоро найпрофспілковіше свято – 1 Травня!

Профкоми металургійних підприємств ім. Ілліча і “Азовсталь”, “ПРОМСЕРВІС” і “МРМЗ” для членів профспілки і їх сімей готують на 1 Травня  грандіозний захід!

СВЯТКУЙ ПЕРШОТРАВЕНЬ З НАМИ!

17

0

Підсумки змагань з доміно

Який вид спорту є інтелектуальним і поширеним? Шахи? Шашки? На жаль … Доміно!

Саме цей нехитрий, з першого погляду, вид спорту почав з’ясовувати кращого з 18 команд комбінату “Азовсталь” в рамках 72й Спартакіади профкому, серед яких були навіть жіночі команди. Турнір був організований за олімпійською системою-на виліт, тривав 2 дні і ось переможці і призери змагання:

17

0

Чесний спорт сильних чоловіків

27 березня, в спортивному залі СК “Геркулес” пройшов турнір з армспорту в залік 72й Спартакіади профкому МК “Азовсталь”. 12 найсильніших армрестлерів між собою визначали найсильнішу команду турніру. За підсумками змагань 3-є місце зайняла збірна команда рейкобалкового і доменного цехів (Дорошенко Іван, Чернявський Дмитро). Срібними призерами стали представники конвертерного цеху (Бородін Роман, Яковлєв Борис). Чемпіонами турніру стала команда доменного цеху (Овчаренко Богдан, Тельбізов Сергій).

21

0

Змагання з плавання на “короткій воді”

25 м для жінок, 50 м для чоловіків. На таких дистанціях 14 азовстальських команд на час підкорювали водну стихію ФОКа.

Змагання з плавання пройшли в неділю, 28 березня, в залік 72й Спартакіади профкому МК “Азовсталь”.

20

0

В дартс грають справжні чоловіки

Чому цифри в дартсі розташовані врозкид?

Нумерація секторів на стандартній мішені розроблена таким чином, щоб зменшити ймовірність “вдалих влучень” і, тим самим, зменшити частку везіння. Числа розміщені так, щоб заохочувати точність.

А свою точність і деяку частку везіння азовстальські спортсмени перевірили 18 березня на змаганнях з дартсу серед чоловічих команд.

19

0

Завершилися змагання з дартсу серед жіночих команд

16 березня відбувся черговий етап 72й Спартакіади профкому МК «Азовсталь» з дарсту серед жіночих команд. Всього зібралося 12 команд, які були розділені по підгрупах. До наступного етапу вийшли 4 команди, які і розіграли головні призи змагань. Так, в грі за 3-є місце точнішими були представниці ЦСП (Сальникова Тамара, Біткіне Олена), які обіграли Управління складського господарства (Валентина Слесарчук, Моторна Ірина). За перше місце боролися команди ВПКР (Анна Чумак, Марина Побережна) і Господарський цех (Лілія Ладняк, Оксана Луців).  Сильнішими виявилися представниці Господарського цеху.