UA RU

Молодь, культура, спорт

Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки. Підсумки

20 лютого у Маріупольському спортивно-стрілецькому клубі ТСОУ пройшли змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки в рамках 73 Спартакіади профкому МК "АЗОВСТАЛЬ"

70

0

Змагання з кіберспорту. FIFA 21

Не лише "фізичним", а й розумовим спортом займаються працівники комбінату "Азовсталь", члени азовстальської профорганізації

69

0

72-а Спартакіада 2021 завершилась. Підбито підсумки

10 грудня 2021р. відбулося підбиття підсумків 72-ї Спартакіади Первинної організації ПМГУ МК «АЗОВСТАЛЬ».

201

0

Азовстальський Молодіжний Профспілковий Форум - пізнавально, корисно, ново!

У будь-які часи молодь - це сила, здатна активно творити і створювати все нове. Для Профспілки молодь - це ще і потенціал для подальшого розвитку і модернізації профспілкового руху.

322

0

Маріупольському центру професійно-технічної освіти - 120 років!

8 жовтня 2021р. в нашому місті пройшла знаменна подія - Маріупольський центр професійно-технічної освіти відзначив свій 120-річний ювілей!

89

0

ХXVIII спортивні ігри на Кубок профкому пам`яті Л.С.Шепотінніка відбулися !!!

2 дня, 8 видів спорту, близько 100 спортсменів і всього 4 команди ...

122

0

Перший етап 30 Спартакіади ПМГУ

З 24 по 26 вересня в м. Нікополь пройшов перший етап ювілейної, 30-ї робочої Спартакіади Профспілки металургів і гірників України. 

86

0

Літній пляжний двіж

Що може бути краще гарної компанії, чудового настрою і відмінного проведення часу? Все вищесказане, та ще й на морі.

 

 

141

0

Відзначили День металурга і гірника по-спортивному

Що об’єднує дартс і міні-футбол?

В першу чергу, точність. Точність кидка і точність удару.

І звичайно ж удача і спортивний азарт.

24 липня азовстальські любителі спорту змогли перевірити і свою точність, і свою удачу, відчути на собі азарт на спортивному святі, який організував профспілковий комітет “Азовсталі” і приурочив його професійного свята Дня металурга і гірника.

373

0

Змагання з рибної ловлі. Підсумки

4 липня відбувся черговий етап Спартакіади профкому МК «Азовсталь» – змагання з рибної ловлі. 12 команд змагалися, на цей раз, на Орловському водосховищі, поблизу однойменного села, недалеко від Маріуполя. Попередньо розвівши команди по секторам, рибалки протягом практично 3 годин з’ясовували, чия підсумкова командна вага буде вище за інших. За підсумком кращою стала команда Управління автоматизації, з результатом в 1,7 кг, другою стала команда УЗТ- 0,9 кг, третя – представники РБЦ-0,8 кг. Як досвідчені, так і початківці рибалки отримали задоволення від проведених змагань, і висловили свою думку з приводу наступних етапів рибного лову, зокрема було запропоновано провести змагання з рибної ловлі на “хижака”.

101

0

Стрітбол. Підсумки

Це стрітбол, або спорт вулиць. 19 червня в Маріуполі було жарко, так само як і на відкритому майданчику ЗОШ № 56, де пройшли змагання зі стрітболу серед азовстальських любителів спорту. За підсумком команда Профкому пройшла турнір без поразок і забрала головні нагороди турніру.

98

3

Закінчився черговий етап 72 Спартакіади Профкому з волейболу

17 червня закінчився черговий етап 72 Спартакіади Профкому МК “Азовсталь” з волейболу. Змагання проходили практично місяць, як на вулиці, так і в критих залах при несприятливих погодних умовах. За підсумком без поразок пройшла команда Управління автоматизації, яка і посіла перше місце. Другими стали волейболісти рейкобалкового цеху, в останній очній грі перемогли команду Профкому, яка стала третьою.

94

2