UA RU

Соціально-економічна діяльність

Як діяти працівнику, якщо йому відкрили е-лікарняний?

Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Уже з вересня всі заклади охорони здоров'я мають повністю перейти на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

534

0

Свято вогненних професій!

Вшанування кращих в професії в честь Дня металурга і гірника України стало вже доброю традицією. Адже це свято – найкращий привід подякувати всім тим, хто вносить значний вклад в розвиток і процвітання підприємства, міста і країни.

Так, 15 липня, в міському Драмтеатрі пройшов урочистий захід з нагородження почесними і заслуженими нагородами працівників металургійних підприємств Групи Метінвест за їх сумлінну працю, успіхи в роботі, високий професіоналізм. У їх числі були і азовстальці.

42

0

Відеопривітання Дорошенка Ю.В. з Днем металурга

32

0

У азовстальської профспілки подвійне свято!

Поточний тиждень видався надзвичайно насиченим подіями для азовстальського профактиву. І це неспроста – на честь Дня металурга пройшли урочисті збори в цехах з нагородженням кращих працівників, відбулися привітання азовстальців-ветеранів праці, які вже знаходяться на заслуженому відпочинку.

35

0

Вшанування ветеранів з нагоди Дня металурга

Напередодні головного для нашого міста свята – Дня металурга вшановували ветеранів трьох металургійних підприємств «Азовсталь», ім. Ілліча і «МЕТІНВЕСТ-ПРОМСЕРВІС» 14 липня 2021р. в парку «Веселка».

26

0

Урочисті збори профактиву ПМГУ

13 липня на базі живописного комплексу відпочинку «Ostrov River Club» на Самарі (Дніпропетровська область) відбувся урочистий захід, присвячений Дню металурга і гірника – 2021.

Центральна рада ПМГУ подбала про те, щоб його учасниками стали представники профактиву ГМК України, які протягом минулого року досягли високих результатів у виробничій діяльності і профспілковій роботі.

28

0

Здорова дитина – щаслива родина

Найбільше щастя – це дитина. Всі наші думки про здоров’я наших дітей, і ми докладаємо всіх зусиль, щоб наші діти росли здоровими і щасливими.

Положення цільової комплексної медичної програми ЧБО «Лікарняна каса «Азовсталь» гарантують великий обсяг діагностичних обстежень вагітним жінкам для контролю за їх станом здоров’я, забезпечення медикаментами під час виношування, під час пологів і в післяпологовий період.

24

0

Лідерами не народжуються. Вони роблять себе самі

Місто Миколаїв колись був важливим центром суднобудування і флоту. А ще в Миколаєві є одне з найбільших підприємств кольорової металургії в Європі – Миколаївський глиноземний завод. Працівники цього підприємства також як і азовстальці є членами Профспілки металургів і гірників України, а профспілкова команда заводу, незважаючи на свою “молодість” вже має достатній досвід і напрацювання у профспілковій роботі.

33

0

Велика мандрівка в майбутнє!

Так, сьогодні для більш ніж 70 учнів Маріупольського центру професійно-технічної освіти це день, коли вони останній раз переступають поріг свого навчального закладу. Сьогодні, 30 червня, у них Свято випуску кваліфікованих працівників. Для них це поріг нового часу, професійної зрілості.

34

3

Адреса дитинства – Літо

Для всіх же інших працювали локації за інтересами. Це і шоу мильних бульбашок, і різні майстер-класи, і чемпіонат по грі в хрестики-нулики, і демонстрація пожежної техніки, і виступи творчих колективів від “Українського дому” – все, щоб разом з настанням літа засяяло не тільки сонце, а й дитячі посмішки.

65

1

Наступ Влади на права працівників і Профспілок і дії ФПУ

Вчора, 24 червня 2021, відбулося засідання Президії ФПУ, на якому було схвалено План заходів, спрямованих на недопущення просування законодавчих ініціатив по звуженню прав найманих працівників і їхніх представників.

26

0

Семінар-навчання правової інспекції праці ПМГУ

З 15 по 17 червня 2021 в місті Києві правова інспекція праці проводила семінар для інспекторів праці профспілки. Від профспілкової організації комбінату в семінарі брали участь юрисконсульти Тетяна Аксьонова та Тетяна Шаламова.

25

0