UA RU

Юридична діяльність

Ведений новий вид соціальної відпустки

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання рівних можливостей матері і батька у догляді за дитиною» 7 липня 2021р Кабінет Міністрів затвердив" Порядок надання відпустки при народженні дитини ".

Порядок надання відпустки

162

0

Державні соціальні стандарти у 2021 році

122

0

Позиція профспілки у питаннях охорони праці

Від імені профспілкового комітету за підписом голови профкому Юрія Дорошенка на адресу Прем’єр-Міністра України Шмигаля Д.А. направлено лист з позицією по новому проєкту Закону «Про безпеку і здоров’я працівників на роботі». Зокрема в листі йдеться про те, що пропонований Урядом законопроєкт повністю позбавляє існуючих прав і гарантій

працівників, які працюють у шкідливих і важких умовах, значно звужує права Профспілок на захист і контроль в питаннях охорони праці.

Звертаючись до Прем’єр-Міністра України, профспілковий комітет комбінату «АЗОВСТАЛЬ» вимагає не допустити прийняття законопроекту в запропонованій редакції.

Текст листа

82

0

Новий соціальний договір заради відновлення та потенціалу протидії!

Під таким девізом 7 жовтня 2020 року в Україні буде відзначено Всесвітній  день дій профспілок за гідну працю.

116

0

Експертна оцінка законопроекту 2681

На сайті Верховної Ради України 28 травня 2020 р. оприлюднені висновки Головного науково-експертного управління Верховної Ради (ДПАУ) щодо законопроекту № 2681 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)».

99

0

Уряд вніс зміни до карантинних обмежень

92

0

Про зміни до законів на період карантину

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ: ПРО ЗМІНИ ДО ЗАКОНІВ НА ПЕРІОД КАРАНТИН

З 17 березня 2020 року на території України діє Закон України № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Цей закон містить ряд положень, які варто знати трудящим.

83

0

Засідання Робочої комісії ПМГУ

З 17 по 19 березня проходило засідання Робочої комісії ПМГУ з розгляду змін та доповнень до Статуту Профспілки.

180

0

Засідання Робочої комісії з контролю виконання колдоговору ПРАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ»

20 березня 2020 р. відбулося засідання Робочої комісії з контролю виконання колективного договору ПРАТ «МК  «АЗОВСТАЛЬ».

161

0

Профспілки вимагають від Уряду зупинити просування законопроекту “Про працю”

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надіслано на погодження з одноденний строк проект Закону України «Про працю», який відкликаний з Верховної Ради України:

81

0

Виїзний прийом юрисконсультів в березні 2020

208

0

Засідання президії Центрального ФСК “Металург”

 

24 лютого 2020 року в Дніпрі, на базі Зонального навчально-методичного центру профспілок, відбулося засідання президії Центрального фізкультурно-спортивного клубу «Металург», на якому були розглянуті наступні питання:

81

0