UA RU

Загальні новини

Мітинг-реквієм на згадку про загиблих маріупольців

24 січня 2015 р. - трагічний день у долі Маріуполя, день, який забрав життя мешканців мікрорайону "Східний". Серед загиблих було чимало азовстальців.

10

0

Новорічний подарунок для двох медустанов

Ми всі любимо Різдво за святковий новорічний настрій в очікуванні дива та, звичайно, за подарунки! Отримувати подарунки - це здорово, а дарувати ще більше задоволення!

28

0

Турбота про здоров`я членів Лікарняної каси «Азовсталь»

Беручи до уваги, що члени ПМГУ - працівники комбінату проходять профогляди в заводській поліклініці (поліклініка №1 КНП «Маріупольська міська лікарня №4 ім. Мацука) Правління ЧБО «Лікарняна каса «Азовсталь» з розумінням поставилося до прохання у придбанні медичного обладнання для клініко-біологічної лабораторії та для кабінету офтальмолога.

71

1

Д’яченко Миколі Івановичу – 98!

Профспілковий комітет продовжує традицію привітання з Днем народження колишніх азовстальців-учасників бойових дій у ВВВ.

90

0

Акція протесту профспілок в День боротьби за достойну працю!

Масовою акцією протесту відзначили Профспілки України 07 жовтня 2021р. Всесвітній день боротьби за гідну працю.

238

1

День людей похилого віку

Першого жовтня є чудовий привід зайвий раз проявити увагу і турботу до людей старшого покоління, адже в цей день у  всьому світі відзначається День людей похилого віку.

 

102

0

30 вересня-Всеукраїнський день бібліотек

Сьогодні, 30 вересня, в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

110

1

Перлина Лівобережжя

Затишне, що потопає в зелені подвіря, світлі, просторі та комфортні кімнати, коридори і сходові прольоти Ради ветеранів комбінату "Азовсталь" вже скучили за своїми господарями і відвідувачами. І ось вранці 25 вересня будівля радісно пожвавилась напередодні зустрічі довгоочікуваних гостей.

44

0

Бідніку І.Ф. - 94!

Сьогодні, 24 вересня, виповнюється 94 роки пенсіонеру комбінату, колишньому ел.монтеру лінійних споруд ел.зв’язку і дротового мовлення ЦТД, учаснику бойових дій, Бідніку Івану Філатовичу

100

1

Допомога і увага - перший крок до здоров`я

Якісне та своєчасне проведення діагностики захворювання - це вже половина його успішного лікування. А допомога медичним закладам міста в умовах недостатнього державного фінансування галузі дуже важлива для працівників комбінату і в цілому для жителів Маріуполя.

41

0

Антитрудові законопроєкти необхідно повернути на розгляд НТСЕР

На Погоджувальній раді Верховної Ради України до порядку денного першого осіннього засідання парламенту внесено антітрудовие законопроекти

108

0

Подорож в Країну знань

Уже зовсім скоро для 380 азовстальських дівчаток і хлопчаків прозвучить їх перший шкільний дзвінок. Адже вже цього року вони відправляються в захоплюючу подорож в Країну знань.

 

 

 

176

1