UA RU

Перший турнір з кіберспорту

23 лютого 2020 року в EVO GAME CLUB (пр.Миру, 68) пройшов турнір з кіберспорту «MORTAL COMBAT11» і «FIFA-2020», що проводився Первинною організацією ПМГУ МК «АЗОВСТАЛЬ».

Комфортне приміщення, PlayStation і пара джойстиків – більше любителям порубитися в файтинг нічого не потрібно. Але профспілковий комітет додатково для учасників турніру та їхніх уболівальників передбачив ігрові консолі, лаунж-зону, аерохокей, настільний теніс. Вів турнір професійний DJ.

Турнір пройшов в особливій атмосфері – захоплюючій і доброзичливій. Початкові матчі були зіграні до двох перемог, а після виявлення найсильніших файтерів в півфіналі, необхідно було здолати суперника для виходу в фінал.

Всього в турнірах взяли участь понад 100 учасників.

 

За результатами «MORTAL COMBAT11»:

1 місце зайняв – Янголь Сергій (конвертерний цех),

2 місце – Письмовий Сергій (конвертерний цех),

3 місце у Рудницького Андрія (ТЛЦ).

 

У турнірі «FIFA-2020» місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Степанов Дмитро (УА),

2 місце – Борблик Максим (РБЦ (КПЦ),

3 місце – Пархомець Владислав (РБЦ).

Переможці та призери були нагороджені цінними призами від профспілкового комітету. Але ті, хто і не дістався до фіналу, не пішли з «порожніми руками». Кожному з учасників від EVO GAME CLUB дісталися втішні призи.

– Даний турнір – це наш перший досвід в подібних змаганнях. Турнір безсумнівно вдався і в наших планах і далі організовувати і розвивати сучасні молодіжні турніри для членів профспілки, – зазначила пом.голови профкому Гордєєва Катерина.

102

Читайте також

Позиція профспілки у питаннях охорони праці

56

0

Підсумки Всеукраїнського конкурсу

33

0

Горячі новини!

40

0