UA RU

Засідання робочої комісії з контролю виконання Колдоговору

17 червня 2020 р. в режимі відеоконференції відбулося засідання робочої комісії з контролю виконання Колективного договору.

В ході обговорення питань порядку денного комісією були прийняті зміни до чинного колективного договору в Розділ 6 «Соціальні гарантії, пільги і відповідальність»:

«п.6.32. Надавати один додатковий вихідний день на місяць з оплатою в розмірі денного заробітку батькам, опікунам або піклувальникам, які виховують дитину з інвалідністю віком не більше 18 років, а також особа з інвалідністю з дитинства, який є непрацездатним або навчається в ВТУ, середньому або вищому навчальному закладі (до закінчення навчального закладу, але не старше 23-х років) і не перебуває в шлюбі.

Примітка: При наявності у працівника 2-х дітей з інвалідністю або осіб з інвалідністю з дитинства надавати додатковий вихідний день на місяць на кожну дитину. Невикористаний додатковий вихідний день на інший місяць не переноситься.

п.6.33. Надавати щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю сім календарних днів, без урахування святкових і неробочих днів:

– батькам, які мають на вихованні дитину з інвалідністю у віці до 18 років;

– матерям (батькам, опікунам, піклувальникам), які мають на утриманні непрацездатних осіб з інвалідністю з дитинства.

Примітка: Додаткова оплачувана відпустка не ділиться на частини, не переноситься на наступний рік; не може бути замінена грошовою компенсацією.

п.6.34. Організувати надання безкоштовних путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітям з інвалідністю у віці до 16 років, батьки яких працюють на комбінаті.

Також сторони попередньо обговорили проект Комплексних заходів щодо досягнення нормативів безпеки вже на 2021 рік.

Змінений варіант Колективного договору в плакатному варіанті буде розміщений в цехах комбінату на Інформаційних стендах.

Комісія профкому з інформаційної роботи

 

125

Читайте також

Азовстальска делегація на акції протесту Профспілок

34

0

Школа молодого профспілкового лідера

97

0

Боротьба триває. Відповіддю стануть солідарні дії профспілок

115

0