UA RU

Засідання комісії ЦР ПМГУ з охорони праці на майданчику ТОВ "МЕТІНВЕСТ-МРМЗ"

З 31.08.2021 по 02.09.2021 на маріупольському майданчику ТОВ «Метінвест Маріупольський ремонтно-механічний завод» відбулося виїзне засідання постійної комісії ЦР ПМГУ з охорони праці та здоров'я працівників. На засіданні крім членів комісії був присутній Голова ПМГУ - Рябко Олександр Іванович.

В ході засідання комісії було розглянуто ряд питань, що стосуються підприємства ТОВ «Метінвест МРМЗ», а саме: про громадський контроль за станом охорони праці на підприємстві, про взаємодію між профспілковим комітетом і адміністрацією підприємства у вирішенні питань охорони праці, про організацію роботи з охорони праці і промислової безпеки на ТОВ «Метінвест - МРМЗ», про особливості Системи управління охороною праці на підприємстві.

Також було порушено і ряд глобальних питань якими тісно займається ЦР ПМГУ, таких як стан виробничого травматизму на підприємствах ГМК, хронологія дій ПМГУ з розробки проєкту Закону України «Про безпеку та здоров'я працівників на роботі», Проект закону «Про безпеку і здоров'я працівників на роботі" та перелік Пропозицій до законопроєкту в електронному вигляді, про виконання Постанови Президії ЦР ПМГУ «Підсумки роботи в питаннях охорони праці на підприємствах ГМК України за 2020 рік та завдання на 2021 рік», застосування на практиці Методичних рекомендацій «Охорона праці в колективному договорі», основні зміни в законодавстві з охорони праці в період 2020 року - по серпень 2021 року і рекомендації щодо їх практичного застосування.

При відвідуванні виробничих ділянок членами комісії був присутній генеральний директор ТОВ «Метінвест МРМЗ» Узбек Павло Ілліч. Начальники цехів провели екскурсію по довіреним їм підрозділам з відвідуванням, як виробничих ділянок, так і санітарно-побутових приміщень. Хотілося б відзначити не тільки порядок і чистоту на робочих місцях в підрозділах, а й грамотно організоване облаштування санітарно-побутових приміщень на підприємстві.

 Костянтин Подгорний, голова цехового комітету доменного цеху, член ЦР ПМГУ, член комісії ЦР ПМГУ з питань охорони праці

 

101

Читайте також

Вручення Диплому

42

0

Профком МК «Азовсталь» інформує – вересень 2020

94

0

Засідання Правління ФСС зірвано

158

0