UA RU

Допомога і увага - перший крок до здоров`я

Якісне та своєчасне проведення діагностики захворювання - це вже половина його успішного лікування. А допомога медичним закладам міста в умовах недостатнього державного фінансування галузі дуже важлива для працівників комбінату і в цілому для жителів Маріуполя.

У зв'язку з цим на постійній основі за весь час існування Лікарняної каси «Азовсталь» за рішенням Правління (голова Правління - Костянтин Ільїн) здійснюється цільова благодійна допомога міським лікувальним установам. Про що ми весь час інформуємо членів Лікарняної каси.

Усього, за майже двадцятирічний період роботи Лікарняної каси сума такої допомоги склала понад 4 млн. грн. Загалом ця сума досить вагома, хоча для кожного члена Лікарняної каси - це всього лише 4 грн. 17 коп. з суми перерахованих внесків за весь період. Але кожна гривня цінна, оскільки медичне обладнання, яке передано в лікарні міста, служить не тільки членам Лікарняної каси «Азовсталь», а й усім нашим городянам.

І сьогодні, 22 вересня, для трьох лікувальних установ також була надана допомога в забезпеченні необхідним в роботі медичним обладнанням. Так, в Маріупольський міський пологовий будинок передано два фетальних монітора, до Маріупольської міської лікарні ім. Мацука №4 три портативних трьохканальних електрокардіографа.

Не залишилася без уваги членськаої благодійної організації «Лікарняна каса «Азовсталь» і заводська поліклініка, яка надає допомогу працівникам комбінату і в проведенні профоглядів і в лікувальній практиці. Для офтальмологічного кабінету придбана щілинна лампа CARLZEISSSL-130, що дозволить з високою точністю визначати на ранніх стадіях не тільки захворювання очей, але і проводити лікування очних хвороб.

Медичне обладнання було передано в лікувальні установи головою профкому Юрієм Дорошенко і директором ЧБО «Лікарняна каса «Азовсталь» Наталією Артюх.

Керівники медичних закладів з вдячністю до кожного члена Лікарняної каси, керівництву організації прийняли надану неоціненну допомогу.

Комісія профкому з інформаційної роботи

52

Читайте також

Подорож в Країну знань

235

1

Літній пляжний двіж

97

0

VIII З’їзд ФПУ відбувся. Час дій і якісних змін

37

0