UA RU

Турбота про здоров`я членів Лікарняної каси «Азовсталь»

Беручи до уваги, що члени ПМГУ - працівники комбінату проходять профогляди в заводській поліклініці (поліклініка №1 КНП «Маріупольська міська лікарня №4 ім. Мацука) Правління ЧБО «Лікарняна каса «Азовсталь» з розумінням поставилося до прохання у придбанні медичного обладнання для клініко-біологічної лабораторії та для кабінету офтальмолога. Рішення про виділення фінансування ухвалювалося Правлінням спільно з Головою Наглядової ради ЧБО «Лікарняна каса «Азовсталь» Дорошенка Ю.В.

Медичне обладнання встановлено та протестовано.

У клініко-біологічній лабораторії працює коагулометр, що визначає тромбоутворення крові. У період високої захворюваності на коронавірус стежити за станом крові дуже важливо. Необхідно коригування прийому препаратів, що розріджують кров. Періодично на даний аналіз напрямок дає лікар.

В офтальмологічному кабінеті встановлені щілинна лампа та авторефкератометр. Це якісне, сучасне обладнання необхідне для проведення діагностичних обстежень очей, що дозволяє на ранніх стадіях виявити такі захворювання, як катаракта, відшарування сітківки, стан сітківки, рогівки, астигматизм, наявність сторонніх предметів (пісчинки, окалини та інш.).

Діагностику очей в офтальмологічному кабінеті можуть пройти всі члени Лікарняної каси «Азовсталь» як працівники, так і члени сім'ї. Для цього необхідно звернутися з направленням від лікаря до офісу Лікарняної каси «Азовсталь», тел +380977427005.

Костянтин Ільїн, Голова Правління ЧБО «Лікарняна каса «Азовсталь», голова цехового комітету РБЦ

136

Читайте також

Стартує спортивний сезон 2020

148

0

Акція протесту в Києві

140

0

Першотравневі святкування

171

0